• Atsakingas investavimas: tarptautinės tendencijos ir geroji praktika

  Aštrėjant pasaulinėms diskusijoms apie globalias problemas, atsakingas investavimas įgauna vis didesnį pagreitį. 2015 m. Paryžiuje buvo pasiektas pasaulinis susitarimas dėl klimato kaitos, o Jungtinės Tautos paskelbė 17 naujų darnaus vystymosi tikslų.

  Vis dėlto daugelis įmonių vis dar traktuoja tvarumą kaip duoklę visuomenei, o investiciniai fondai investuoja ir į neskaidrias bei iškastinį kurą skatinančias bendroves. Kaip paskatinti įmones prisijungi prie tikrųjų tvarumo lyderių? Ar atsakingas investavimas yra toji efektyviausia priemonė? Koks yra finansinių institucijų vaidmuo ir atsakomybė skatinant atsakingą investavimą? Kaip inovacijos įtakoja investicijas ir tvarumą?

  ĮSA patarėjų tinklas CSR Baltic kartu su partneriais kviečia Lietuvos verslo, valstybės sektoriaus, NVO atstovus bei kiekvieną besidomintį šia tema į atvirą diskusiją. Kartu aptarsime esamas atsakingo investavimo tendencijas pasaulyje, esamą situaciją ir praktikas taikomas Švedijoje ir Baltijos šalyse, verslo požiūrį į atsakingą investavimą, tvarumą ir jų ryšį su inovacijomis.

  Renginys vyks kovo 23 d. Vilniuje (Čiurlionio salė, J. Balčikonio g. 7, I aukštas)

  Registracija: iki kovo 20 d. csrbaltic.lt/registracija-i-renginius

  Išsamesnė informacija:

  Responsible-Investment-EN.pdf
  Responsible-Investment-LT.pdf

Skip to content