• Naujienos
 • Atidaryta Šakių atstovybė

  Atidaryta Šakių atstovybė

  Kovo 15 d. Šakiuose, rajono savivaldybės rūmuose, oficialiai atidaryta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė. Renginyje dalyvavo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, rūmų tarybos nariai, rajono meras Juozas Bertašius, savivaldybės politikai, administracijos atstovai, žurnalistai.

  „Subrendo poreikis ir supratimas, kad rūmai yra stipri, patyrusi institucija, burianti platų verslininkų ratą ir deramai atstovaujanti verslo interesams“, – pabrėžė atstovybės narystės koordinatorė Daiva Palukaitienė.

  Rūmų iniciatyva Šakiuose neseniai įsteigta Verslo taryba, kurioje lygiomis teisėmis dalyvauja rūmų ir žemdirbių atstovai bei savivaldybės politikai.

  D. Palukaitienė papasakojo apie pagrindines ūkio šakas rajone, sėkmingus pavyzdžius, ką gali drauge nuveikti valdžia ir verslas, pinigai ir patriotiškumas, pristatė galimybes kurti verslus rajone. Rengiama investicijų pritraukimo strategija, suformuotas pramonės parkas, yra didžiulis produkcijos perdirbimo potencialas.

  „Blogas gaspadorius, kuris parduoda žaliavą, o ne produktą“, – akcentavo rajono meras J. Bertašius, sveikindamas ir kviesdamas verslininkus investuoti ir pažadėdamas sudaryti geriausias sąlygas ne tik Lietuvoje, bet ir europiniu masteliu.

  Šakių rajono savivaldybės administracijos Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas verslininkams pristatė galimybę sėkmingai investuoti ir plėtoti savo verslą – tapti gražios Gelgaudiškio dvaro sodybos koncesininku. Jau restauruotuose dvaro pastatuose planuojama įrengti viešbutį, restoraną, patalpas iškilmingoms ceremonijoms ir pan. Jau sutvarkyta nemažai parko teritorijos ir dar numatyta lėšų tolesnei aplinkotvarkai. Projektuojamas unikalus lyno kelias, sujungsiantis Gelgaudiškio dvarą ir Panemunės pilį anapus Nemuno. Dvare jau dabar vyksta koncertai, organizuojamos teatralizuotos ekskursijos ir kt.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas B. Žemaitis pažymėjo, jog labai simboliška, kad pirmasis naujos rūmų tarybos posėdis vyksta Šakiuose, tokioje gražioje erdvėje. Šakių merui J. Bertašiui. atstovybės vadovui A. Tarnauskui ir narystės koordinatorei D. Palukaitienei prezidentas įteikė rūmų vėliavą ir dovanų su organizacijos simbolika.

  „Šakių verslas turės geresnių galimybių pasinaudoti rūmų paslaugomis ir sukaupta patirtimi. Kažkada atstumas iki Kauno ar Marijampolės atrodė didelis. Dabar jis visai sumažėjęs“, – kalbėjo A. Tarnauskas, savo versle sukūręs apie 500 darbo vietų.

  Prie savivaldybės rūmų pastato netrukus buvo atidengta Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės lenta.
Skip to content