• ASU diplomų įteikimo šventė

    ASU diplomų įteikimo šventė

    Sausio 26 d.pirmą kartą šiais metais Aleksandro Stulginskio universitete buvo įteikti 67 aukštojo mokslo diplomai Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentams. Aukštojo mokslo diplomus gavo absolventai iš Logistikos ir prekybos, Kaimo plėtros administravimo, Žemės ūkio verslo vadybos bei Žemės ūkio ekonomikos programų.

    Išsvajotus diplomus taip pat gavo gausus būrys studentų iš Kongo Respublikos, Kamerūno, Nigerijos, Lenkijos šalių, tuo tarpu aktyviausi ASU absolventai gavo padėkas už visuomeninę veiklą. Diplomų įteikimo šventę vainikavo dainininko Deivido Basčio pasirodymas, kuris džiugino ne tik absolventus, bet ir juos pasveikinti atvykusius tėvelius bei artimuosius.

    Pagerbti ir į gyvenimą palydėti jaunųjų ekonomikos ir vadybos specialistų atvyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentasBenjaminas Žemaitis. Taip pat ranką diplomuotiems abiturientams spaudė ASU rektorius Antanas Maziliauskas bei Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė Astrida Miceikienė bei prodekanas Bernardas Vaznonis.

    Nuoširdžią padėką universiteto bendruomenei išreiškė Logistikos ir prekybos absolventas Dainius Naktinis bei Kadiri Adebayo Charles, kuris atstovavo studentams iš užsienio.Skip to content