• Apklausa apie standartizaciją

  Lietuvos standartizacijos departamentas kviečia dalyvauti apklausoje, kaip pagerinti standartizacijos institucijų ir Europos mažųjų bei vidutinių įmonių bendradarbiavimą:

  https://www.surveymonkey.com/s/SMEST_2_survey
  .

  Savo nuomonę galite pareikšti iki 2011 m. gruodžio 6 dienos.

  Austrijos, Vokietijos ir Olandijos standartų institutai (ASI, DIN ir NEN), Europos standartizacijos organizacijos (CEN ir CENELEC) bei Europos amatų, prekybos ir mažų bei vidutinių įmonių standartizacijos biuras (NORMAPME) inicijavo Europos mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) interaktyvią apklausą, kurioje MVĮ gali nurodyti ryšį su standartizacija, glaudesnio bendradarbiavimo su nacionalinėmis standartizacijos institucijomis poreikius, rekomendacijas ir pageidavimus. Apklausą finansuoja Europos Komisija ir Europos laisvosios prekybos asociacija (ELPA) pagal susitarimą dėl SMEST II projekto subsidijavimo.

  Tyrimo pabaigoje 27-omis kalbomis bus parengta ir nemokamai platinama informacinė brošiūra su Europos MVĮ rekomendacijomis, kaip pagerinti standartizacijos institucijų ir MVĮ bendradarbiavimą. Informacinę brošiūrą bus galima gauti nacionalinėse standartizacijos institucijose ir prekybos asociacijose.

Skip to content