• Naujienos
 • Apie kruizus su Giedriumi Drukteiniu

  Apie kruizus su Giedriumi Drukteiniu

  Birželio 3 d., pasitikdami vasarą, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su rūmų nariu „West Express“ pakvietė verslo bendruomenę į renginį „Stilingos atostogos kruize“.

  „West Express“ kelionių ekspertė Julija Čižienė pristatė sparčiai populiarėjantį kelionių tipą – kruizus. Susitikimo svečias – žurnalistas ir rašytojas Giedrius Drukteinis žaismingai ir įkvepiančiai papasakojo apie savo nuotykius kruize Italija-Tunisas-Ispanija-Prancūzija.

  Kelionių agentūra „West Express“ yra vienos didžiausių Europoje kruizinių laivų kompanijos „Mediterranean Shipping Company“ (MSC) partnerė Lietuvoje. Kompanija siūlo nemažą viliojančių kelionių maršrutus po Viduržemio jūrą, Šiaurės Europą, Karibų jūrą, Centrinę bei Pietų Amerikas, Pietų Afriką.

  Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi MSC kruizus norėdami patirti jų teikiamus malonumus, atrasti itališko stiliaus virtuvės džiaugsmus, įvairias pramogas bei kosmopolitišką jausmą, tvyrantį visuose laivuose. Draugiški ir atidūs „MSC Cruises“ darbuotojai iš Italijos ypač stengiasi pasirūpinti kiekvienu laivo keleiviu, kad šie galėtų jaustis kaip namie.

  MSC kruizai puikiai tinka visų amžių žmonėms: tiek jaunimui, tiek mažiesiems bei vyresniesiems keleiviams. Tai visas mikropasaulis ant vandens su savo laikraščiu, prekybos sistema (gryni pinigai ten necirkuliuoja), policija ir teatru. Keleiviai – praktiškai vien europiečiai. Dauguma – italai, kuriems kruizas – lengvai pasiekiamas ir įprastas atostogų leidimo būdas, be to, dažnai kartu keliauja visos trys kartos – seneliai, brandūs tėvai ir mažamečiai vaikai.

  Kruizai sugalvoti greitai gyvenančiam, laiką taupančiam ir save dėmesiu mėgstančiam palepinti žmogui. Kruiziniu laivu po Viduržiemio jūrą plaukiojęs Giedrius Drukteinis tikina, kad svarbiausia laive jaustis lygiu su visais.

  Rūmų narys UAB „Vynėja“ su malonumu susirinkusius svečius pakvietė degustuoti vasariškai gaivų „Sauvignon Blanc“ ir rožinį „Rose D`Anjou“ vynus.Skip to content