• Apie emocinį intelektą

    Apie emocinį intelektą

    Sausio 13 d. rūmų Marketingo vadovų klubo susitikime pranešimą „Emocinis intelektas (EQ) komunikacijoje su vidiniais ir išoriniais klientais“ skaitė VšĮ „Lyderystės ekspertų grupė“ konsultantė, licenzijuota NLP trenerė ir sertifikuota EQ praktikė Nomeda Marazienė.

    Į susitikimą atskubėję klubo nariai buvo pasitikti linksmu žaidimu – kiekvienam ant rankos buvo užklijuotas lipdukas, kuris „atspindi“ emocijas. Tai „BioDot“ technologija, kurios metu matuojant žmogaus kūno temperatūrą atskleidžiama jo savijauta ir būsena – stresas, susidomėjimas ar atsipalaidavimas.

    Klubo nariai buvo supažindinti su naujausiais emocinio intelekto (EQ) tyrimais ir matavimo metodais bei jų pritaikymo galimybėmis savo organizacijoje. Įdomu tai, kad tik 15 proc. darbo rezultato lemia techninės žinios ir net 85 proc. lemia įgūdžiai ir santykių inžinerija (arba EQ). Kiekvienas dalyvis prieš susitikimą atliko testą ir gavo asmeninius EQ įvertinimus bei jų aprašymus. Kadangi programa skirta marketingo vadovų klubo nariams, aktualizuota EQ kompetencijų lavinimo svarba santykyje su vidiniais ir išoriniais klientais.

    Kitas klubo susitikimas – vasario 10 d.
Skip to content