• Apginti rūmų nario interesai

    Atstovaudami narių interesams, rūmai sėkmingai apgynė bendruomenės nario UAB „Informacijos saugumo agentūra“ teisę išsaugoti jai paskirtas patalpas. Balandžio 5 d. įvykusiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje iš darbotvarkės buvo išbrauktas klausimas „Dėl panaudos sutarties su UAB „Informacijos saugumo agentūra“ nutraukimo prieš terminą“.

    2009 m. vasario 26 d. šiai bendrovei, turinčiai neįgaliųjų socialinės įmonės statusą, pagal panaudos sutartį buvo perduotos 443,40 kv. bendrojo ploto patalpos Laisvės al.15A, Kaune. Bendrovė buvo apkaltinta nevykdanti jose jokios veiklos.

    Tačiau norint įrengti darbo vietas šiose apleistose patalpose pirmiausia reikėjo jas suremontuoti. Tam reikėjo gauti patalpų savininko – Savivaldybės sutikimą. Šis procesas buvo vilkinamas daugiau nei metus. Bendrovė prarado ne tik laiką, bet ir galimybę gauti europinę paramą bei kitų projektų lėšas.

    UAB „Informacijos saugumo agentūra“ dėjo pastangas, kad būtų gautas finansavimas remontui, teikė Kauno m. savivaldybei įvairius raštus. Dėl vilkinimo rūmai kreipėsi į Savivaldybę dar pernai, taip pat ir šiomis dienomis, sužinojus apie ketinimą nutraukti panaudos sutartį neva dėl įmonės kaltės. Remonto darbai buvo nepradėti dėl procesų vilkinimo Savivaldybės administracijoje, tad siūlymas vienašališkai nutraukti panaudos sutartį buvęs nepagrįstas.

    Tą pripažino ir savivaldybės Tarybos nariai, bendru sutarimu nusprendę nesvarstyti šio klausimo. Meras A. Kupčinskas nurodė Savivaldybės administracijai grįžti prie pernai atidėtojo sprendimo pagaliau leisti bendrovei atlikti patalpų remontą.

Skip to content