• Naujienos
 • Apdovanoti „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojai

  Prieš didžiąsias metų šventes Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko jau ketvirtus metus Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko inicijuotas padėkos vakaras, skirtas savivaldybės rėmėjams. LPPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis padėkojo savivaldybės merui ir jo komandai už naujas gražias iniciatyvas, verslo ir savivaldos ryšių stiprinimą.

  Vienas iš šio bendradarbiavimo gerųjų pavyzdžių – pirmą kartą Prienų r. savivaldybės ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotas konkursas ,,Sukurta Prienų krašte“. Konkurso komisija, kurią sudarė UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Dužinskienė, UAB „Gyvenimas“ direktorė ir laikraščio vyr. redaktorė Ramutė Šimukauskaitė, MB „Aroma Rex“ direktorius Rimvidas Skorupskis, Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Prienų r. savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas, Prienų r. savivaldybės mero patarėja Jūratė Zailskienė, vertino pateiktas paraiškas pagal gaminio (paslaugos) išskirtinumą, unikalumą, kokybę, apdovanojimus parodose ir mugėse bei draugiškumą aplinkai.

  Vakaro metu buvo apdovanoti šio konkurso dalyviai ir nugalėtojai. Apdovanojimus įteikė Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

  Konkurso nugalėtoju pripažintas UAB „Sportinė aviacija ir Ko“ vadovas Vytautas Mačiulis už įmonėje pagamintą sklandytuvą LAK-17B FES. Konkursui pristatytas sklandytuvas turi pagalbinę elektros jėgainę, įgalinančią sklandytuvą pakilti, nenaudojant lėktuvo arba specialaus antžeminio pakėlimo įrenginio. Jėgainė gali būti bet kuriuo metu įjungta ore, todėl išvengiama pavojingų nusileidimų į mišką, vandens telkinį, kalnų tarpeklį ar aikšteles, atsitiktinai parinktas iš oro.

  Dvi antrosios vietos, sertifikatai ir mūsų krašto kalvio Martyno Breikšto pagaminti prizai „Aitvaras“ buvo skirti UAB „Wilara“ vadovui Gediminui Olsevičiui už šioje įmonėje sukurtą bičių duonelės kūlimo mašinėlę „Spragilas“ (2013 m. Kijeve vykusiame pasauliniame Tarptautinės bitininkų asociacijų federacijos „Apimondia“ kongrese UAB „Wilara“ buvo apdovanota Aukso medaliu) bei UAB „Du medu“ vadovui Vytautui Račickui už ekologišką ruginę duoną, kuri ne tik kepama, bet ir užauginama šeimos ūkyje nuo grūdo, todėl pelno didelį pirkėjų pasitikėjimą dėl puikios produkto kokybės.

   

Skip to content