• Naujienos
 • Apdovanoti „Sukurta Jonavoje 2023“ laureatai: aukso medaliu įvertinta UAB „TOKĖ LT“

  Rugsėjo 09 dieną, Jonavos miesto šventės metu, buvo apdovanoti trys konkurso „Sukurta Jonavoje“ laureatai, šiais metais įvyko jau aštuntasis „Sukurta Jonavoje 2023“ konkursas. Pagrindiniu konkurso prizu – aukso medaliu įvertinta ir Kauno PPA rūmų Jonavos filialo įmonė – narė UAB „TOKĖ LT“ ir jų „Go Green“ šveitimo kempinės, pagamintos iš perdirbtų žaliavų. Apdovanojimas buvo įteiktas įmonės direktoriui Algiui Šlapeliui.

  Kasmetinėje miesto šventėje konkurso laureatus – Jonavos rajono verslininkus, kuriančius išskirtinius gaminius, sveikino ir ypatingus apdovanojimus įteikė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys bei Jonavos filialo tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas kartu su Jonavos savivaldybės mero pavaduotoja Birute Gailiene.

  Konkurso nugalėtojams buvo įteikti aukso medaliai, jie taip pat įgijo teisę konkurso simboliką naudoti savo prekių ar paslaugų žymėjimui bei reklamai.

  Konkurso laureatais šiemet tapo:

  • „Go Green“ šveitimo kempinės, pagamintos  iš perdirbtų žaliavų. Šį gaminį konkursui pristatė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, Jonavos įmonė UAB „Tokė LT“. Kempinės švelnioji pusė pagaminta iš perdirbto porolono, o šveičiamasis sluoksnis – iš natūralaus ir perdirbto pluošto.

  Nuo 2008 m. Jonavoje veikianti įmonė užsiima porolono kempinių, šveistukų, šluosčių gamyba bei didmenine prekyba, klientams siūlo plataus asortimento porolono kempines virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui ir grindų šluostes.

  • „Tesla“ technologijos kavos staliukas, kurį konkursui pristatė individualią medienos apdirbimo veiklą daugiau nei dešimtmetį vykdantis Gintaras Janecka.

  Iš ąžuolo medžio masyvo pagaminto stalo paviršius išlietas epoksidine derva, o stalo viduje įmontuota TESLA ritė, kuri sąveikauja su jai pritaikytais stiklo indais. Šie indai, pastatyti ant stalo, prisipildo įvairių formų bei spalvų elektros impulsų šviesos blyksniais. Indus pašalinus nuo stalo, šviesos impulsai dingsta, stiklinės vėl tampa įprastomis.

  Pasak G. Janeckos, šis gaminys pirmą kartą pristatomas konkurse kaip koncepcinis, turint viziją tokį staliuką pritaikyti svečiams įvairiose šventėse, suteikiant jų dalyviams išskirtinių emocijų.

  • Eterinių aliejų mišiniai pagal penkis Visatos elementus: Medis, Ugnis, Žemė, Vanduo, Metalas. Tai yra unikalus studijos „Kvapų sode“ sukurtas produktas.

  „Kinų filosofija ir medicina sako, kad žmogaus organizmą sudaro 5 pagrindinės sistemos, kurios viena kitą valdo tarpusavio reguliavimo principu. Kadangi visa Visatoje juda ir keičiasi cikliškai, mes taip pat judame ratu, per kiekvieną stichiją skirtingu savo gyvenimo etapu“, – taip savo gaminius apibūdino jų kūrėja Gražina Norvilienė.

  Konkurse „Sukurta Jonavoje“ šiemet dalyvavo vienuolika verslininkų ir verslo įmonių, pateikta iš viso trylika paraiškų.

  Jonavos įmonėms skirtas konkursas „Sukurta Jonavoje“ rengiamas nuo 2016 metų. Bendradarbiaujant Jonavos rajono savivaldybei kartu su verslininkus vienijančiu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialu.

  Konkurso tikslas – didinti Jonavoje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių bei paslaugų kūrimą.

  Dėkojame visiems jonaviečiams verslininkams už dalyvavimą.

  Sveikiname KPPAR Jonavos filialo narį UAB „TOKĖ LT“ ir kitus konkurso laureatus, linkime neišsenkančio kūrybinio potencialo verslo idėjose bei didžiausios sėkmės siekiant užsibrėžtų ateities tikslų!

Skip to content