• Naujienos
 • Apdovanoti nusipelnę verslininkai

  Apdovanoti nusipelnę verslininkai

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija Vyriausybėje apdovanojo labiausiai eksporto srityje nusipelniusias įmones, taip pat pagerbė iškiliausią metų verslininkę moterį ir įteikė sidabro „Darbo žvaigždes“. Garbingus apdovanojimus rūmų nariams įteikė premjeras Algirdas Butkevičius.

  „Lietuva gali didžiuotis savo kuriamais produktais ir drąsiai juos eksportuoti. Lietuva – maža šalis, tačiau sumanių ir energingų verslininkų dėka galime konkuruoti pasaulyje ir šitaip būti didelė valstybė. Verslas kuria visuomenės ir valstybės gerovę, mums ir mūsų vaikams. Atskirai noriu paminėti mūsų moterų verslininkių indėlį į verslo plėtrą. Todėl siekiant pabrėžti jų pastangas 2002 m. buvo įsteigta Metų verslininkės/vadovės nominacija“, – kalbėjo LPPARA prezidentas Šarūnas Kliokys.

  Premjeras Algirdas Butkevičius pasidžiaugė, kad verslas sugebėjo augti net ir esant sudėtingai geopolitinei padėčiai. Nors prognozuota, kad kad investicijos trauksis, tačiau jos Lietuvoje didėjo: pernai, palyginti su 2014 m., išaugo net 350 proc.

  „Investuotojui reikia, kad būtų ramu, kad jis galėtų pasitikėti, kad žmonės darbštūs, kad valstybė orientuota į eksportą. Vien tikslą iškelti nepakanka. Kad tikslas virstų rezultatu, turi būti ir konkretūs veiksmai, gera strategija, žmonės, kurie visa tai įgyvendintų“, – per iškilmes kalbėjo Vyriausybės vadovas.

  Susirinkusius pasveikino ir Seimo pirmasis vicepirmininkas Vydas Gedvilas.

  Penkioliktą kartą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) rengtuose apdovanojimuose įvertinta bei specialiu prizu apdovanota Lietuvos metų verslininkė-vadovė. Šis titulas šiemet atiteko Kauno PPA rūmų atstovei – nbendrovės „Baldai Jums“ pagrindinei akcininkei ir finansų vadovei Nijolei Meškauskienei.

  „Šis apdovanojimas man buvo netikėtas, tačiau, kaip ir kiekvienam žmogui, jis labai reikšmingas. Vertinu tai kaip didžiausią savo gyvenimo įvertinimą. Tai viso kolektyvo nuopelnas“, – kalbėjo N. Meškauskienė.

  Lietuvos eksporto prizai teikiami už reikšmingus nuopelnus Lietuvos ūkiui, aukštus eksporto rodiklius.

  Lietuvos eksporto prizu už praėjusių metų laimėjimus įvertinta Kauno PPA rūmų narė UAB „Enerstena“, pramoninės biokuro katilinių įrangos projektavimo ir gamybos bei automatizavimo, montavimo, eksploatavimo paslaugas teikianti bendrovė. Nuo 2002 m. energetikos rinkoje dirbanti įmonė gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Prancūzijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje. 2014 m. įmonės eksporto pajamos išaugo 28 proc.

  Taip pat apdovanotos pakavimo medžiagų iš polimerinių plėvelių gamybos įmonė „Lietpak“, durpių gavybos ir substratų gamybos įmonė „Klasmann-Deilmann Šilutė“, Panevėžio bendrovė „SIWood“, gaminanti dailylentes ir vidaus apdailos detales bei Baltijos šalių metalinių vamzdžių apdirbimo rinkos lyderė bendrovė „Statga“.

  Sidabro „Darbo žvaigžde“ iškilmėse apdovanotas Kauno PPA rūmų bendruomenės atstovas – UAB „Baltijos polistirenas“ prezidentas Kęstutis Dagilis.

  Toks apdovanojimas įteiktas ir bendrovės „Vita Baltic International“ generaliniam direktoriui Vladislavui Gunevičiui, krakmolą popieriaus, kartono ir maisto pramonei gaminančios bendrovės „Amilina“ valdybos pirmininkui Danui Tvarijonavičiui, 11 įmonių valdančio holdingo kompanijos „Kamineros grupė“ įkūrėjui, vadovui ir savininkui Arūnui Tumai, ekologinio žemės ūkio ir investicijų įmonių grupės AB „Agrowill Group“ valdybos pirmininkui Kęstučiui Juščiui.

  Apie iškilmes rašo:

  http://verslas.lrytas.lt/sekmes-istorijos/paskelbe-geriausius-salies-eksportuotojus-ir-metu-verslininke.htmhttp://verslas.lrytas.lt/sekmes-istorijos/paskelbe-geriausius-salies-eksportuotojus-ir-metu-verslininke.htm

  http://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/paskelbtos-geriausios-salies-eksporto-imones-ir-metu-verslininke-n-meskauskiene-663-584363Skip to content