• APDOVANOTI METŲ EKSPORTUOTOJAI

  APDOVANOTI METŲ EKSPORTUOTOJAI

  Lapkričio 26 d. Prezidentūroje iškilmingai įteikti 2010-ųjų apdovanojimai – „Lietuvos eksporto prizas“, „Lietuvos metų vadovės/verslininkės“ nominacija ir „Darbo žvaigždė“.

  „Lietuvos eksporto prizą“ iš Kauno PPA rūmų narių pelnė AB „Kaišiadorių paukštynas“, o vienu aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos apdovanojimų – sidabro „Darbo žvaigžde“ apdovanotas Marijampolės AB „Mantinga“ generalinis direktorius Klemensas Agentas.

  Metų verslininkės apdovanojimas ir auksinė segė šiais metais skirtas Klaipėdos bendrovės „Göllner Spedition“ direktorei Virginijai Lajauskienei.

  „Lietuvos eksporto prizas“ šiemet taip pat įteiktas bendrovėms „Schenker“, „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“, „Žemaitijos pienas“, „Lietkabelis“. Už sudarytas palankias sąlygas eksporto plėtrai nacionalinis eksporto prizas įteiktas Lietuvos ambasadoriui Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistane Kęstučiui Kudzmanui.

  Sidabro „Darbo žvaigždėmis“ taip pat buvo pagerbti „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Stasys Dailydka, „Klaipėdos vandenų“ generalinis direktorius Leonas Makūnas, „Šiaulių tauro televizorių“ generalinis direktorius Rimantas Žukauskas, IĮ „Tiktas“ savininkas Rimantas Maženis, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Užsienio ryšių skyriaus vedėja Lina Kavaliauskienė. Šis apdovanojimas jiems skirtas už inovatyvumą, organizuotumą ir požiūrį į vadovaujamų struktūrų veiklą.

Skip to content