• Apdovanoti konkurso „Sukurta Kauno rajone“ laureatai

  Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje ketvirtadienį vykusiame Kauno rajono mero padėkos vakare apdovanotos sėkmingiausiai šiemet dirbusios įmonės, o jų vadovams dėkota už darbo vietų kūrimą ir paramą bendruomenei.

  Meras Valerijus Makūnas pabrėžė, kad praeinantys metai savivaldybei ir čia dirbančiai verslo bendruomenei buvo labai svarbūs. Visose penkiose Kauno rajono verslo zonose įvyko didžiuliai pokyčiai, tačiau bene didžiausi – Kauno laisvojoje ekonomonėje zonoje, kur jau veikia 32 kompanijos, sukūrusios beveik 5 tūkstančius naujų darbo vietų. Sergeičikų kaime pradėjo veikti automobilių komponentus gaminanti Vokietijos kompanija „Hella“, šalia kuriasi „Continental“, „Hollister“, kitos pasaulyje garsios įmonės. Prie Babtų neseniai iškilo įspūdingo dydžio pagrindinė „Agrokoncerno“ būstinė, o Domeikavos seniūnijoje – logistikos kompanijos „Hegelmann Transporte“ sandėliai.

  Vakare apdovanotas jau ketvirtą kartą vykusio konkurso „Sukurta Kauno rajone“ nugalėtojas. Šiemet juo tapo rūmų narys bendrovė „Baltijos polistirenas“. Įmonė gamina statybose plačiai naudojamas daugiasluoksnes „Sandwich“ plokštes su skirtingais izoliaciniais užpildais. Įmonė taip pat gamina statybų putplastį, EPS blokelius, pakuotes bei fasado apdailos detales.

  Renginyje padėkota ir kitiems rūmų nariams: už eksportą – maisto papildus gaminančiai „Aconitum“; už verslo plėtrą – logistikos kompanijai UAB „Hegelmann Transporte“; už rekordinių investicijų pritraukimą – Kauno LEZ valdymo bendrovės direktoriui Vytautui Petružiui.

   

   

Skip to content