• Naujienos
 • Apdovanojimuose „Metų žvilgsnis 2023“ nominacijos Sūduvos verslams

  Lapkričio 10 d. Marijampolės regiono verslo bendruomenės, savivaldos atstovai bei Seimo nariai rinkosi į Verslo dienai paminėti skirtą renginį, kuris vyko  restorane „Torino lounge“. Penktadienio popietę vykusių iškilmių metu buvo pagerbti Sūduvos krašto verslininkai: išdalinti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialo organizuojami apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2023“ bei apdovanoti konkurso „Sukurta Marijampolėje 2023“ laureatai.

  Šiemet, pirmą kartą, tradicinio Verslo dienai paminėti skirto renginio programa buvo kiek kitokia – forumą bei pranešimus keitė verslo pagerbimui ir apdovanojimams dedikuotas iškilmingas vakaras. Renginio pradžią paskelbė ir visus sveikino didžiausią verslo bendruomenę regione vienijančių Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vidas Butkus. „Marijampolės verslo bendruomenė tikrai turi kuo džiaugtis ir didžiuotis – tai Sūduvos verslininkais, kurie nuolat geba prisitaikyti prie vykstančių pokyčių ir visad išlieka kūrybingi ir lankstūs. Šiandien, Verslo dienos proga, noriu visus, susirinkusius į šį iškilmingą „Metų žvilgsnis 2023“ apdovanojimų vakarą, pasveikinti ir padėkoti už Jūsų indėlį kuriant ir auginant Sūduvos kraštą. Šiandieninė apdovanojimų ceremonija atskleidžia išskirtinius talentus, beribę energiją ir norą dirbti čia – Sūduvoje. Kiekvienas iš jūsų esate svarbus. Nuoširdžiai linkiu niekad neprarasti optimizmo
  ir nepamesti savo siekiamų tikslų, kad ir koks kelias iki jų būtų sunkus ir, kad jūsų kryptingas darbas atneštų norimą rezultatą“, – sveikindamas linkėjo KPPAR viceprezidentas Vidas Butkus.

  Pasveikinti gausiai susirinkusią verslo bendruomenę ir pagerbti nusipelniusius Sūduvos krašto verslo atstovus atvyko garbūs svečiai: Seimo nariai Dainius Gaižauskas, Vaida Giraitytė, Andrius Vyšniauskas, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Šakių rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius, Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas, Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė, Kazlų rūdos savivaldybės vicemerė Edita Lukoševičienė.

  KPPAR Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius sveikindamas verslininkus palinkėjo visoms regiono įmonėms ir toliau sėkmingai žengti į priekį. Na, o po sveikinimų KPPAR tarybos pirmininkas drauge su atlikėja Ingrida Kazlauskaite ėmėsi renginio vedėjo pareigų ir pradėjo iškilmingą apdovanojimų ceremoniją. Kaip ir kasmet renginio akcentu tapo verslo apdovanojimai. Šie apdovanojimai skirti skatinti įmones pasižymėti drąsa ir nuosekliai siekti geriausių rezultatų. „Metų žvilgsnio“ apdovanojimą pelnė šios įmonės:

  „Už verslumo skatinimą ir jaunosios kartos švietimą“ – „Mantingos labdaros ir paramos fondas“;

  „Už sėkmingą verslo startą“ – MB „Picos baras“;

  „Už inovatyvius sprendimus verslui“ – MB „Inžinieriaus nauda“.

  „Už inovacijų diegimą ir ilgalaikę plėtrą“ – UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“

  „Už miesto Sakurų skvero įrengimą“ – Kazlų rūdos verslo klubas

  „Už tvarumą“ – UAB ,,Rytas“

  „Už sėkmingą verslo iniciatyvą bei privataus ir viešojo sektorių partnerystę“ – MB „Renginių sprendimai“

Skip to content