• Naujienos
 • Antroji verslumo pamoka Kauno rajone

  Antroji verslumo pamoka Kauno rajone

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe bei Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru organizuoja verslumo pamokas rajono mokyklose. Gruodžio 16 d. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijoje vyko antroji tokio pobūdžio pamoka.

  Susirinkusius moksleivius sveikino Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Emilė Kaminskaitė ir UAB „Elinta“ generalinis direktorius Vytautas Jokužis.

  Verslumo pamoką verslininkas V. Jokužis pradėjo draugišku patarimu – „Nemiegokite, laikas eina tik viena kryptimi“.

  Susitikimo pradžioje direktorius pristatė įmonės veiklą, supažindino su pasaulio pripažinimą sulaukusiais gaminiais. „Ko reikia, kad sukurtumėte produktą pasaulinei rinkai? Geros idėjos ir žinių“. Verslininkas taip pat pabrėžė, kad svarbu neprarasti atkaklumo, drąsiai žengti pirmyn, nebijoti bandyti iš naujo: „Jūsų nusiteikimas, ką Jūs veiksite gyvenime, priklauso tik nuo Jūsų. Kuo Jūs norite, tuo ir tapsite, tik reikia imtis veiksmų“.

  „Verslą pradėti dabar daug lengviau ir pigiau, nei UAB „Elinta“ įkūrimo metais,“- prisiminė verslininkas. Rinkos dabar gerokai pilnesnės, tačiau pasaulį dar galima nustebinti: „Net dabartiniu metu galbūt turite idėją, kad galite kažką patobulinti, kažką padaryti geriau negu visi daro, nes taip būtų daug patogiau ar praktiškiau… Paleiskite tai į rinką, pradėkite gaminti, gal tai jūsų ateities verslas?“

  Vytautas Jokužis skatino jaunuolius kuriant verslą orientuotis ne į pinigus, o į kuriamą produktą. Pasak verslininko, jei verslas kuriamas tik tam, kad neštų pinigus, jis pasmerktas žlugti. Jaunatviškas maksimalizmas ir nežinojimas versle gali praversti, padėti sukurti kažką naujo.


Skip to content