• Naujienos
 • Antrąkart įteikti konkurso „Sukurta Jonavoje“ apdovanojimai ir „Darbo žvaigždės“ medaliai

  Antrąkart įteikti konkurso „Sukurta Jonavoje“ apdovanojimai ir „Darbo žvaigždės“ medaliai

  Jonavos miesto 267–ojo gimtadienio metu buvo apdovanoti konkurso „Sukurta Jonavoje 2017“ nugalėtojai.

  Antrus metus rengiamo konkurso tikslas – bendradarbiaujant Kauno prekybos, pramonės ir rūmų Jonavos filialui ir Jonavos rajono savivaldybei didinti savivaldybėje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą ir skatinti aukštos kokybės, inovatyvių , išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies bei užsienio rinkose gaminių bei paslaugų sukūrimą.

  Apdovanojimus šventės metu įteikė Jonavos meras Eugenijus Sabutis ir rūmų Jonavos filialo Tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas.

  Šiais metais buvo apdovanotos šios įmonės ir verslininkai: Laura Grigaliūnė, veikianti pagal verslo liudijimą ir sukūrusi vaikų švenčių ir žaidimų erdvę Jonavoje „Pepės vilaitė“; UAB „Voltas IT“ su savo paslauga/gaminiu „OBDeleven“; UAB „A Grupė“ su savo gaminiu „Šiurkštus, masažinis lino rankšluostis „NATURAL“; rūmų narys UAB „Militera“ su savo gaminiu „Viešųjų erdvių paslaugų stotelė „Sun Eco“.

  Šventės metu buvo įteikti ir vieni garbingiausių rūmų apdovanojimų – „Darbo žvaigždės“ medaliai. Rūmų tarybos sprendimu sprendimu apdovanoti šie Jonavos įmonių nusipelnę darbuotojai: UAB „Baldai jums“ direktorius tiekimui Saulius Tumavičius; AB „Jonavos grūdai“ komercijos ir inovacijų skyriaus vadovas Mantas Butas; UAB „Jonavos paslaugos“ direktorius Edmundas Mulokas.

  „Darbo žvaigždės“ medaliu pagerbiami rūmų narių – įmonių nusipelnę darbuotojai, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi. Šis ženklas įsteigtas 1938 m., atkurtas 2014 m. lapkritį.Skip to content