• Aktyvios Lietuvos verslo moterys susirinko į suvažiavimą ir…. laumių vakarėlį

  Aktyvios Lietuvos verslo moterys susirinko į suvažiavimą ir.... laumių vakarėlį

  Rugsėjo 2-3 d. Ventėje vyko Lietuvos verslo moterų tinklo, veikiančio prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, narių metinis suvažiavimas. Jame dalyvavo 47 verslininkės, įmonių vadovės.

  Kauno regiono Verslo moterų tinklui atstovavo tinklo vadovė ir l. e. Lietuvos VMT vadovės pareigas Saulė Motiejūnienė (UAB „Linolitas) ir narės: Dalia Kalašinskaitė (UAB „4X8“), Diana Lodienė (MB „Di Lodi), Jurgita Jankuvienė (UAB „Profesiniai kontaktai“), Laima Visockienė (UAB „Eismo uosta“), Rita Daugelienė (UAB „Diremta), Virginija Poškaitienė ir Živilė Kaselienė (Nordea bankas), Živilė Vaitkūnienė (UAB „Aša“), tinklo koordinatorė Daiva Vyšniauskienė (Kauno PPA rūmai).

  Verslo moterys diskutavo ir teikė pasiūlymus dėl Verslo moterų tinklo nuostatų, strategijos ir jos įgyvendinimo iki 2020 m., rengiamo Verslo moterų tinklo garbės (etikos) kodekso. Verslininkėms pristatytas naujas www.verslomoterys.lt
  tinklalapis.

  Kontaktų užmezgimas, bendradarbiavimo pasiūlymai, įvairūs socialiniai ir verslo projektai buvo aptariami ne tik oficialiose diskusijose, bet ir per stilizuotą laumių vakarėlį, neformaliuose pokalbiuose keliaujant iš Ventės į Rusnę.

  Žodžiais „Menas yra švelnus būdas susitikti savo sielą“ AP galerijos įkūrėja Vilma Jankienė pradėjo meno degustaciją, kurios metu moterims pristatė Lietuvos menininkų darbus.

Skip to content