• Naujienos
 • AKSOMINIS VAKARAS. RAUDONA IR JUODA

  AKSOMINIS VAKARAS. RAUDONA IR JUODA

  Taip vadinosi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kalėdinis pobūvis, gruodžio 10 d. vykęs viešbutyje „Park Inn Kaunas“.

  Pokylyje dalyvavo apie 150 Rūmų bendruomenės narių – įmonių vadovų, verslo lyderių, profesinio rengimo specialistų, jų šeimos narių, būrys kviestinių svečių – Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, vicemeras Rimantas Mikaitis, Savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė, Ministro Pirmininko patarėja Ona Balžekienė, Kauno technologijos ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetų profesoriai ir kiti garbingi verslo bei valdžios atstovai.

  Prie viešbučio buvo išrikiuoti UAB „Autotoja“ naujausi raudonos ir juodos spalvos „Lexus“ automobiliai. Raudonu kilimu žengusius svečius pasitiko prancūziškos muzikos garsai (grojo akordeono virtuozas Aurelijus Stunžėnas) ir renesanso bei gotikos stiliaus drabužiais vilkintys Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro moksleiviai. Svečių aprangos, šventinių aksesuarų spalvos buvo juoda ir raudona.

  Vakaro pradžios akcentu tapo „InŽi“ galerijoje sukurtų drabužių mados kolekcija. Romansus dainavo auksinio balso konkurso „Triumfo arka“ dalyviai Akvilė Garbenčiūtė ir Artūras Kozlovskis, o prancūzų poetų eiles originalo kalba skaitė KPPAR tarptautinių ryšių vadovė Rita Baidokaitė.

  Spektaklio formos programoje „Tango emocija“ aistringus Beatričės Skabickienės, Sauliaus Skambino ir Edvino Kregdžio šokius keitė „Triumfo arkos“ lyderio Mindaugo Zimkaus atliekamos operetės melodijos, o muzikos garsai persipynė su pantomimos aktoriaus Arūno Katkausko plastika. Temperamentingieji „Funny beat“ šokėjai pobūvio dalyvius sužavėjo energija ir elegancija. O paskui į šokių sūkurį pakvietė džiazo, roko, klasikinę ir popmuziką atliekantys Kęstutis Nevulis ir Valdas Zubrickas (Klaipėda).

  Pokylį vedė renginio scenarijaus autorė, KPPAR darbuotoja Lina Stunžėnienė ir UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas Benjaminas Žemaitis.

  Šventiniame vakare, be dovanų Rūmų nominacijų laureatams, buvo įteikti UAB „Švenčionių vaistažolės“ ir UAB „Rūta“ prizai, o loterijoje lošiamas „InŽi“ galerijos įsteigtas laimėjimas. Renginio generalinis rėmėjas – bankas „Nordea“.

  Fotoreportažas iš kalėdinio pobūvio – gruodžio16 d. „Rūmų žinių“ numeryje.

Skip to content