• Akcija „Žydim“: 2000 pelargonijų miestui

  Akcija „Žydim“: 2000 pelargonijų miestui

  Šiemet Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ gėlėmis vėl papuošė visą Savanorių prospektą, nuo įvažiavimo į miestą iki Žemaičių g. sankryžos. Tai – pernai pradėtos tradicijos tąsa.

  Kaip ir praėjusių metų pavasarį, verslininkai miestui dovanojo beveik du tūkstančius pelargonijų.

  Akciją „Žydim“ finansuoja rūmų nariai AB „Swedbankas“, UAB „Liningas“, UAB „Novameta“, UAB „Liuks“, UAB „Verslo Aljansas“, UAB „Selteka“, UAB „Centrako“, UAB „Skubios siuntos“, viešbutis „IBIS Kaunas“, „Interjero elementai“, „ITAB Novena“, UAB „Aša“. Prie akcijos prisijungė ir „Ortopedijos klinika“. Tris šimtus vazonų laikiklių gamino rūmų bendruomenės narės UAB „Metga“ darbuotojai.

  Visą sezoną verslininkų dovanotas gėles prižiūrės Savivaldybei želdynų priežiūros paslaugas teikianti UAB „Irgita“.

  Pirmąją akcijos dieną – gegužės 13-ąją apie rūmų iniciatyvą skelbė reklamobilis, judėjęs Savanorių pr. ir kitomis pagrindinėmis miesto gatvėmis.

  „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir klubas „Verslas Kaunui“ ypač kviečia Savanorių prospekto ir viso miesto verslininkus prisijungti prie prasmingos iniciatyvos. Jei esate neabejingas aplinkai, kurioje gyvenate ir kurią pirmiausia įvertina Jūsų partneriai, klientai ir svečiai, kviečiame gegužės mėnesį sodinti gėles prie savo administracinių, gamybinių ar prekybinių pastatų“, – ragina klubo „Verslas Kaunui“ vadovas, UAB „Verslo Aljansas“ generalinis direktorius Genadijus Laškovas.
Skip to content