• Akcija „Saugok save darbe!” praūžė per Lietuvos ir Estijos miestus

    Akcija „Saugok save darbe!” praūžė per Lietuvos ir Estijos miestus

    Balandžio 26 d. dirbantiems žmonėms buvo dar kartą priminta – savo sveikata ir saugumu darbe reikia pasirūpinti patiems. Nuo ankstaus ryto septyniolikos Lietuvos miestų sankryžose buvo dalijamos darbo pirštinės, o ryškūs plakatai skelbė: „Saugok save darbe!“.

    Šia akcija SDG įmonių grupės darbuotojai jau septintus metus mini Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną.

    Šiai metais akcija „Saugok save darbe!“ šalia tradicinių veiklų – darbo pirštinių dalijimo sankryžose, nemokamų paskaitų skaitymo ir įmonių lankymo – pasipildė naujomis veiklomis. Tauragėje bendradarbiaujant su Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriumi ir Tauragės moksleivių kūrybos centru balandžio 25 d. buvo atidaryta vaikų meno paroda darbuotojų saugos ir sveikatos tema bei apdovanoti laimėtojai (prizus įsteigė UAB „Molupis ir ko“, VĮ „Tauragės regiono keliai“ ir organizatoriai). Gegužės mėnesį penkiuose miestuose – Druskininkuose, Kėdainiuose, Telšiuose, Jurbarke ir Rokiškyje bus organizuojamos konferencijos „Būkime saugūs darbe!“.

    Akcija išsiplėtė ir geografiškai – pirmą kartą akcijos renginiai buvo vykdomi Estijoje. Kompanijos „Ohutu Töö Garant“, jauniausios SDG įmonių grupės narės, darbuotojai dalydami darbo pirštines priminė Talino žmonėms, kad savo sveikata svarbu rūpintis ne tik gyvenime, bet ir darbo metu.


Skip to content