-->
 • 8 Kauno PPA rūmų nariai – didžiausioje grožio sektoriaus parodoje Italijoje

  Šiomis dienomis Italijoje, Bolonijoje, vykusioje grožio industrijos parodoje „Cosmoprof Worldwide Bologna 2023“ dalyvavo bei stenduose savo produkciją užsienio rinkoms pristatė 8 Kauno PPA rūmų nariai: UAB Cosmoway , MB Driu Beauty, UAB Old LT, UAB Biok Laboratorija, UAB Austilis, UAB Kvapai ir Spalvos, UAB Izabelita bei UAB Sane Innovations.

  Cosmoprof Worldwide Bologna“ – didžiausia ir svarbiausia, daugiau nei 50 metų organizuojama tarptautinė  grožio sektoriaus paroda, į kurią susirenka visi kosmetikos srities profesionalai.

  Dalyvavimas šioje parodoje ne tik suteikia unikalią galimybę plėsti savo kontaktų tinklą bei surasti naujų partnerių užsienio šalyse, tačiau taip pat ir susipažinti su naujausiomis rinkos tendencijomis ir dalyvauti aukšto lygio mokymuose.

  Praėjusiais metais vykusioje parodoje dalyvavo daugiau nei 2700 dalyvių, o ją aplankė daugiau nei 200 000 lankytojų iš 144 šalių. Šių metų rodikliai dar skaičiuojami, tačiau neabejojama, jog jie tikrai pranoks praėjusių metų rodiklius.

  Lietuvos įmonės, dalyvaujančios parodoje, džiaugiasi, kad jų kuriami kosmetikos produktai tampa vis patrauklesni, geriau atpažįstami bei paklausesni užsienyje. Užsienio kompanijos vertina lietuvių kuriamus išskirtinius, puikios sudėties gaminius, kurie šiandien užtikrintai konkuruoja su pasauliniais prekių ženklais.

  Verslo misija yra projekto „Eksporto rinkų plėtra dalyvaujant tarptautiniuose renginiuose“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0019) dalis ir yra dalinai finansuojama ES Regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto vykdytojas – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Skip to content