• Naujienos
 • 73-asis gimtadienis su naujomis medicinos paslaugomis

  73-asis gimtadienis su naujomis medicinos paslaugomis

  „Ortopedijos technika, didžiausia įmonė Baltijos šalyse, gaminanti ortopedijos technines priemones ir šiandien švenčia 73-iąjį gimtadienį Savo gaminius bendrovė eksportuoja į 17 šalių yra įkūrusi specializuotų parduotuvių tinklą „Sveikatinė,“ šiemet didžiausią augimą ir plėtrą planuoja medicinos paslaugų sektoriuje.

  Kasmet daugiau kaip 60 tūkst. klientų aptarnaujanti įmonė pasitikėjimą yra įgijusi ne tik tarp pacientų, bet ir tarp gydytojų.

  Čia konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos gydytojų komanda: vaikų ir suaugusiųjų ortopedai traumatologai, kraujagyslių chirurgai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, neurologai, endokrinologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, logoterapeutai, dermatovenerologai, proktologai, echoskopuotojai, rentgenologai, pėdų priežiūros specialistai ir kiti savo sričių profesionalai.

  Dar didesnis paslaugų asortimentas

  Šiemet pradėtos teikti dermatologijos ir logoterapijos paslaugos tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

  Naujai duris atvėrusiame vaikų ortopedijos centre konsultuojami ir kompleksiškai gydomi vaikai, esant netaisyklingai laikysenai, stuburo iškrypimams, pėdų problemoms, po traumų ir operacijų.

  Chirurgijos skyriuje atliekamos artroskopinės peties, alkūnės, riešo, plaštakos, kelio, čiurnos ir kitų sąnarių, pėdą koreguojančios operacijos, lazerine technologija gydomos išsiplėtusios venos. Prireikus chirurginio gydymo metu taikoma regeneracinė kamieninių ląstelių terapija. Tai inovatyvus gydymo procesas, išsiskiriantis savo natūralumu ir beveik dvigubai paspartinantis fiziologinius pažeistų audinių gijimo ir atsikūrimo mechanizmus.

  Vasario pradžioje pirmą kartą Lietuvoje „Ortopedijos technika“ klinikoje atlikta unikali artroskopinė dekompresinė peties operacija, panaudojant OrthoSpace InSpace biologinį implantą. Tai viena naujausių minimalios invazijos technologijų, leidžianti efektyviai išspręsti skausmo problemą ir atstatyti peties funkciją.

  „Ir toliau stengsimės, kad moderniausios medicinos pasaulio galimybės būtų prieinamos Lietuvos pacientams. Mūsų siekis – visada būti laipteliu aukščiau negu buvome vakar“, – teigė AB „Ortopedijos technika“ medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

  Pažangios reabilitacijos metodikos

  „Yra toks garsus posakis – visi traumuotų sportininkų keliai veda į „Ortopedijos techniką“, – šmaikštauja ambulatorinės reabilitacijos vadovas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Vytenis Trumpickas. Savo pareiškimą gydytojas suskumba argumentuoti: „Daugelis sportininkų dėl specialistų kvalifikacijos ir operatyvumo renkasi mūsų kliniką, nes čia gauna visą aptarnavimą nuo – iki: profesionalias konsultacijas, tyrimus, chirurginį gydymą, atsakingą priežiūrą reabilitacijos metu. Reabilitacijoje taikomos tokios pat pažangios metodikos kaip žymiausiose Amerikos ir Europos klinikose: kineziterapija su moderniausia įranga, mankštos baseine su bėgtakiais, masažai, plačios fizioterapijos galimybės“.

  Šiuo metu klinikoje po sudėtingos operacijos į reabilitacijos procedūras vaikšto krepšininkas Gediminas Orelikas, visai neseniai išoperuota garsiausia Lietuvoje dziudo ir sambo imtynininkė Santa Pakenytė – po kelio traumos jai atlikta kryžminių raiščių plastika.

  Žalgiriečiui Pauliui Jankūnui nuo mikrotraumų sukeltų skausmų išsivaduoti padėjo regeneracinė ląstelių terapija – trombocitais praturtintos plazmos injekcijos. Šiai dienai tai bene populiariausias būdas sportinėms traumoms gydyti, nes yra visiškai saugus ir patikimas, lenkiantis cheminius vaistus savo natūralumu ir ilgalaikiu efektyvumu.

  Krepšininkui Edgarui Ulanovui ortopedų technikų individualiai pagaminta skaidri veido apsauga leido iškart po nosies traumos sugrįžti į aikštelę ir padėti komandos draugams visu pajėgumu siekti pergalės.

  Nuo šiol – gydomoji mankšta ir baseine

  Greta įprastinių kineziterapijos procedūrų salėje atliekamos ir gydomosios mankštos vertikalioje vonioje, pasitelkiant modernią povandeninę įrangą: vandens dviratį, povandeninį bėgimo takelį, tempimo plokštumą, trapeciją ir kt.

  „Ortopedijos technika“ baseinas ypatingas tuo, kad jame naudojama inovatyvi ir itin saugi vandens filtravimo ir cheminio paruošimo sistema, tinkanti jautriems ir alergiškiems žmonėms, netgi kūdikiams.

Skip to content