• Naujienos
 • 7 – oji „Nario naujoko diena“ – auganti verslo bendruomenė, naudingi kontaktai ir atrastos galimybės

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) bendruomenė gali pasidžiaugti sparčiu augimu. Rūmų narių gretas papildo vis nauji nariai. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos. Šiuo metu Kauno PPA rūmų vienijamų  įmonių – narių skaičius artėja prie 800.

  Gruodžio 14 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose septintąjį kartą vyko renginys „Nario naujoko diena“, kurio metu prisistatė šiais metais prie Kauno PPA rūmų bendruomenės prisijungę nariai. Naujus Rūmų bendruomenės narius pasveikino KPPAR kancleris, Administravimo skyriaus vadovas Andrius Verbyla, kuris pristatė Rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, Rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui.

  Renginio metu įmonės pristatė savo verslo modelius, teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą, pasidalino atrastomis sėkmės formulėmis, sektoriaus ir rinkos analizėmis bei įžvalgomis apie verslo plėtrą. Po visų prisistatymų KPPAR komanda su nariais bendravo individualiai, atsakė į narių klausimus ir džiaugėsi sėkmingais naujų narių kontaktų mainais.

   

  Kviečiame susipažinti:

  MB „Stalo studija“

  Mažoji bendrija užsiima stalo tekstilės gaminių gamyba ir didmenine bei mažmenine prekyba. Staltiesių, servetėlių, padėkliukų ir kitų gaminių kūrimas nuo dizaino iki pakuotės. Serviravimo sprendimai HoReCa sektoriui.

  UAB „Climpro“

  Įmonė teikia patalpų klimato sprendimų, drėkinimo ir sausinimo paslaugas. Užsiima oro filtravimu, šildymu / šaldymu, ŠVOK sistemų projektavimu bei šildymo, vėdinimo, kondicionavimo sistemų įrengimu ir jų priežiūra.

  UAB „Mano sofa“

  Tai – įmonė, turinti didelę baldų gamybos patirtį, profesionalų komandą tiek Lietuvoje, tiek Švedijoje. Baldų koncepciją ir modelius kuria švedų dizaineriai, puikiai išmanantys skandinaviško stiliaus niuansus, o jų sumanymus paverčia realybe  kitapus Baltijos jūros suburta, gerai savo darbą išmananti komanda. Įmonėje dirba apie 500 darbuotojų.

  UAB „AKSTĖ – servisas“

  1999 m. įsikūręs autocentras – vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 23 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas.

  UAB „AIRV“

  Vertimų biuras AIRV profesionalias vertimo paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį jų teikiamomis paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 10 000 skirtingų įmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Verslą pradėję dar tada, kai buvo naudojamos rašomosios mašinėlės, o ne kompiuteriai, UAB „AIRV tapo viena didžiausių vertimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, turinčia filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune, o nuo 2016 metų – Londone. Plati įmonės vertimų geografija, nuolat augantis vertėjų paslaugomis patenkintų klientų skaičius ir jų lojalumas – geriausias pasiaukojamo įmonės darbuotojų darbo ir žinių įvertinimas.

  MB „Unikor“

  Mažoji bendrija, kuri užsiima maisto produktų (avinžirnių) gamyba bei mažmenine ir didmenine prekyba avinžirniais, riešutais ir sėklomis. Pirmasis prekinis ženklas Europoje, kuris siūlo tokią didelę avinžirnių skonių pasiūlą.

  UAB „Transporent“

  Nuo 2010 metų, kai automobilių parko valdymo bendrovė TRANSPORENT tapo SIXT LEASING ir SIXT RENT A CAR frančizės partnere Baltijos šalyse, teikia paslaugas naudodami SIXT prekės ženklą. Jau daugiau kaip dvylika metų UAB „Transporent“ teikia automobilių nuomos ir automobilių veiklos nuomos su priežiūra, automobilių parko valdymo paslaugas. Iš viso įmonė prižiūri daugiau kaip 6800 automobilių.  Baltijos šalyse SIXT automobilių nuomos punktus galima rasti Vilniuje, Kaune, Palangoje, Klaipėdoje, Rygoje, Jūrmaloje, Daugpilyje, Liepojoje, Ventspilyje, Taline, Tartu bei šių miestų oro uostuose.

  UAB  „Apex analytics“

  Įmonė teikia kompiuterinę ir programinę įrangą, jos remonto ar programavimo paslaugas.

  UAB „ArkAmA“

  UAB „Arkama“ – tai inovatyvi, nuo 2010 metų veikianti įmonė, teikianti tarptautines logistikos paslaugas. „Arkama“ gabena įvairaus dydžio krovinius sausumos, oro bei vandens keliais, teikia ekspedicijos, muitinės tarpininko paslaugas, atlieka krovos ir sandėliavimo darbus. Jauni, entuziastingi, profesionalūs ir paslaugūs kompanijos darbuotojai, atsižvelgdami į užsakovo poreikius, visada pasirengę rasti optimaliausią gabaritinių ar negabaritinių krovinių gabenimo būdą. Viena svarbiausių šios logistikos įmonės vertybių – patikima kliento ir kompanijos darbuotojų partnerystė. Ją dar labiau sutvirtina kokybiškos paslaugos, – greitas ir patikimas kovinių nugabenimas į vietą. Bendrovės krovinių pervežimo maršrutų tinklas yra išplitęs Europoje, Baltijos, Skandinavijos, NVS ir kitose šalyse. Įmonės klientai yra ir rinkos lyderiai, ir jaunos, veiklą dar tik pradedančios įmonės. Klientams „Arkama“ siūlo sėkmingą partnerystę bei konkurencingas kainas.

  UAB „Centrinis parkas“

  Įmonė, pradėjusi veiklą prieš daugiau nei 22 metus, teikia pramoninių paukštynų, galvijų bei kiaulininkystės ūkių technologines bei veterinarines konsultavimo paslaugas.

  ŽŪB „Agroharmonija“

  Žemės ūkio bendrovė užsiima galvijų (jaučių, paukščių, avių) auginimu bei jų produkcijos pardavimu.

  UAB „3SG“

  Pramoninės įrangos gamintoja, kuri projektuoja ir gamina įvairias supakuotos produkcijos transportavimo linijas, robotizuotas pakavimo, paletavimo ir nukrovimo sistemas. Gamina baldų pramonės įrenginius, lentų paletavimo įrangą, taip pat kartono pjaustymo ir pakavimo įrenginius.

  MB „Kambo Kombucha“

  Mažoji bendrija užsiima fermentuoto arbatos gėrimo „Kambo Kombucha“ gamyba. Tai yra natūralus probiotikas iš arbatos grybo,  sveika alternatyva saldiklių prisotintiems gėrimams. Jos sudėtyje yra organinių rūgščių, gerųjų bakterijų, fermentų, antioksidantų ir vitaminų.

  UAB „Sveikatos kurortas“ /„Ego SPA“

  Birštono kurorte įsikūręs viešbutis „EGO SPA“, skirtas tik suaugusiųjų poilsiui, teikiantis ir spa procedūras tokias kaip: klasikinis nugaros masažas, procedūras kojoms: karboksiterapija ar limfodrenažinis masažas, inhaliacija, deguonies terapija, hiperbarinė deguonies terapija.

  UAB „Valeta – P“

  Įmonė jau 16 metų teikia išvežamojo maitinimo paslaugas renginiams visoje Lietuvoje.

Skip to content