• Vyslos festivalis

  Lietuvos ambasadoje Lenkijoje apsilankė š. m. rugpjūčio 7-15 dienomis organizuojamo Vyslos festivalio organizatoriai iš Torunės – festivalio direktorius Marcin Karasinski ir Jacek Kowalski ir pristatė festivalio idėją.

  Pasak organizatorių, šių metų festivalis, vykstantis minint Liublino Unijos 450-ųjų metinių jubiliejų, skirtas Lietuvai ir Nemuno upei.

  Vyslos festivalio organizatoriai tariasi su Lietuvos tradicinių ir istorinių laivų asociacija dėl Lietuvos laivų dalyvavimo plaukiant Vysla festivalio metu. Iš Lietuvos pusės gavome informaciją, kad, tikėtina, festivalyje planuoja dalyvauti du laivai iš Lietuvos.

  Plaukimo Vysla trasa nuo Varšuvos iki Torunės ir festivalio sustojimai:

  Festivalio pradžia planuojama Varšuvoje rugpjūčio 7 dieną  (dėl renginio Varšuvoje dar nėra galutinai aišku, organizatoriai dar nėra galutinai suderinę su Varšuvos miesto valdžia, kaip renginys Varšuvoje turėtų vykti)

  Rugpjūčio 8 d. – Czerwinsk

  Rugpjūčio 9 d. – Wiączemin Polski

  Rugpjūčio 10 d. – Plock

  Rogpjūčio 11 d. – Wloclawek

  Rugpjūčio 12 d.  – Ciechocinek

  Rugpjūčio 13 d. – Osiek N. Wislą

  Rugpjūčio 14-15 d. – TORUN.

   

  Visuose šiuose miestuose festivalio sustojimo vietose prie Vyslos planuojami renginiai, koncertai, bus pristatomi kulinariniai gaminiai. Festivalio organizatoriai siūlo festivalio metu pristatyti lietuviškus kolektyvus, tradicinę lietuvišką virtuvę ir gaminius.

  Visoje festivalio trasoje ar atskiruose miestuose norintys prekiauti lietuviškais gaminiais ir gėrimais, turėtų susisiekti su festivalio organizatoriais:

  Vyslos festivalio direktorius Marcin Karasinski +48 602 679 218 festiwalwisly@gmail.com

  Vyslos festivalio atstovas spaudai Jacek Kiełpiński tel. +48 601 083 107 kielpinskijacek@gmail.com

Skip to content