• Naujienos
 • Rūmų narių gretas papildė 20 naujų narių

  Spalio 6 dieną vykusiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdyje narystė rūmuose buvo patvirtinta dvidešimčiai įmonių. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB DENTERA

  Odontologijos klinika Dentera savo veikla pradėjo 2005 metais. Nuo pirmos dienos siekia įgyti pasitikėjimą ir tapti patikima odontologijos klinika klientams. Po 10-mečio, 2015 metais klinika persikėlė į naujas erdvias patalpas patogioje vietoje Kėdainių miesto senamiesčio centre. Klientų patogumui, klinikoje įrengtas erdvus laukiamasis, modernūs gydymo kabinetai. Įmonės darbuotojai nuolatos tobulina savo žinias, įranga bei technologijas, mūsų specialistai yra Odontologų rūmų nariai.Odontologijos klinikos specialistai teikia, Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančias, kokybiškas odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugas suaugusiems ir vaikams.

  MB „Kalbėk“

  MB „Kalbėk“ teikia užsienio kalbų mokymo, konsultacijų, nuotolinių kursų bei vertimo paslaugas. Mokykla užtikrina efektyvias bei šiuolaikiškas mokymo priemones bei patogų pamokų laiką. Organizuoja individualius ir grupinius užsiėmimus, moko gramatikos iškart ją panaudodami gyvoje kalboje, skiria individualų dėmesį kiekvienam studentui, nedirba tik iš vieno vadovėlio, tad nebūna nuobodu. Be to, pasirūpina visa reikiama medžiaga, o baigus kursus įteikiame kursų baigimo sertifikatą. MB „Kalbėk“ yra mokykla „be sienų“– tobulėdami ir žengdami kartu su kultūrinėmis ir technologinėmis tendencijomis, suteikia aukščiausios kokybės, inovatyvų kalbų mokymąsi.

  UAB WOODLAND.LT

  WOODLAND.LT turi ilgametę patirtį medienos pramonėje. Įmonės veikla medienos produktų (laiptai bei jų sudedamosios dalys,durys,įvairūs baldai ir interjero elementai) gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba, šlapių ir sausų kietmedžio lentų pjovimas ir džiovinimas. Produktai ir paslaugos, kurias teikia, yra išskirtini dėl savo aukštos kokybės ir palyginti žemų kainų bei plataus asortimento. Įmonės produkcija atitiks bet kurios įmonės arba individualaus kliento poreikius. 

  UAB „Dendrus“

  UAB „Dendrus“ yra jau daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti kompanija, kuri vienija kruopščius ir kūrybiškus darbuotojus bei kokybiško originalumo išsiilgusius klientus. Visi įmonės darbai – jų sėkmės istorijos. Sėkmės, kurią kuria bendradarbiaudami su klientais bei dizaineriais ir įsiklausydami į visus lūkesčius. Būtent tai įmonei padeda kurti nepaprastus ir unikalius baldus su savita istorija bei atmosfera. Įmonė tiki, kad kokybiški ir kūrybiški baldai išpildo bet kokius interjero sumanymus sukurdami erdvę, kurioje jauku būti ir visada norisi grįžti. UAB „Dendrus“ klientų komfortas, įgyvendintos idėjos ir aukščiausios kokybės baldai.

  UAB „Vita ir ko

  UAB „Vita ir ko veiklą pradėjo 2006 m. visus lankytojus pakvietusi į kavinę barą “Olimpas”, esantį Jonavos centre. Čia vyksta įvairūs užsakomieji renginiai: vaikų šventės, gimtadieniai, gedulingi pietūs (iki 30 žmonių), prezentacijos, furšetai ir kt. 2007 m. įmonės vadovai nusprendė išplėsti įmonės veiklą ir įkurti konditerijos cechą Jonavos rajone. Bendradarbiaujant su Jonavos darbo birža buvo parašyti keli projektai, kurie gavo rėmimą. Jų dėka įmonė įsigijo naujus konditerijos ir fasavimo cecho įrengimus. Šiuo metu įmonė savo asortimente turi daugiau kaip 50 rūšių įvairių konditerijos gaminių: sausainių, meduolių, vaflių, tinginių ir kitų netradicinių skanėstų. Įmonė taip pat gamina meduolinius suvenyrus įvairioms progoms su pageidaujamais palinkėjimais ir kitais užrašais.

  UAB „ELV projektai

  UAB „ELV projektai“ – tai buhalterinės apskaitos įmonė. Buhalterinės apskaitos paslaugų kokybė paprastai įvertinama atsižvelgiant į patirtį. UAB „ELV projektaibuhalteriai turi vidutiniškai 14 metų patirties. Dažnai buhalteriams priekaištaujama dėl atmestino darbo ir neįsitraukimo į įmonės veiklą. Įmonė nori paneigti šią nuomonę. Visada rūpinasi savo klientų verslo sėkme, nes tik sėkmingai ir efektyviai dirbantis klientas suteiks mums iššūkių ir darbo kiekvieną mėnesį. Įmonės požiūris į klientų verslą yra vieningas – galime prisidėti prie klientų verslo klestėjimo. Kaip? Paprasčiausiai atlikdami savo darbą gerai, ieškodami naujų galimybių sutaupyti ir apsaugodami klientus nuo brangiai kainuojančių finansinių klaidų.

  Uždaroji akcinė bendrovė „GAMBERA

  1998 metais įkurta įmonė specializuojasi automobilinių oro ir salono filtrų gamyboje bei prekyboje.

  Day Q Analytics UAB

  Day Q Analytics UAB – tai verslo duomenų analitikos platforma, kurios pagrindinės veiklos kryptys:Verslo duomenų analitikos projektų auditas ir konsultacijos Lietuvoje bei užsienio šalyse.

  Aurora Hemp Europe UAB

  Aurora Hemp Europe UAB –įmonė užsiimanti kanapių sėklų, miltų bei aliejaus gamyba.

  UAB „Voltas IT 

  Įmonė kuria inovatyvias, išmanias ir lengvai suprantamas automobilių diagnostikos ir valdymo sistemas. UAB „Voltas IT“ produktas: OBDeleven – programinė įranga, veikianti su inovatyviu Bluetooth prietaisu, per išmaniuosius įrenginius.

  CM Kaunas, UAB

  CM Kaunas, UAB – įmonė užsiimanti tarpininkavimu prekiaujant grūdinėmis kultūromis.

  UAB „Imperio grupė

  Įmonė užsiimanti pardavimų generavimu, ES projektų kuravimu bei klientų balso programomis. UAB „Imperio grupė“ rūpinasi klientų prekių ir paslaugų pardavimais

  UAB Sales & M.O.R.E agcy

  Renginių organizavimo, administravimo bei techninio išpildymo paslaugas verslui ir privatiems asmenims, teikianti organizacija, kurios veikla vykdoma Lietuvos, Pabaltijo bei Vakarų Europos rinkose.

  UAB „BOPLALIT

  Įmonės veikla – pramonės automatikos ir elektrotechnikos komponentų prekyba ir techninis parinkimas. Įmonė savo klientui gali pasiūlyti nuo nuo pramonės komponentų serijinei gamybai ir projektams iki atsarginių dalių parinkimo ir tiekimo.

  IĮ Dalios Kupčinskienės stomatologijos kabinetas

  Teikiamos įvairios odontologinės paslaugos: burnos ertmės higienos procedūros, dantų gydymas ir plombavimas.

  UAB „RS-linija

  UAB „RS-linija“ yra lietuviško kapitalo įmonė, siūlanti PVC žaliavas, pakavimo bei klijavimo sprendimus Lietuvos bei užsienio įmonėms. Per daugiau nei 13 veiklos metų UAB „RS-linija“ išplėtojo pardavimų bei aptarnavimo paslaugas, kurios leidžia klientams būti užtikrintiems dėl tiekiamos produkcijos kokybės bei laiku vykdomo prekių pristatymo. UAB „RS-linija“ atstovauja vienam didžiausių klijų-lydalų gamintojų Europoje – Beardow Adams (Didžioji Britanija). Klijai-lydalai – sparčiai besiplėtojantis segmentas, apimantis medienos pramonės, pakavimo, baldų gamybos, spausdinimo, etiketavimo bei daug kitų pramonės šakų. UAB „RS-linija“ darbuotojai pasirengę kiekvienam klientui pasiūlyti individualų pageidaujamos produkcijos sprendimo variantą.

  ADB Compensa Life

  ADB Compensa Life teikia įmonės darbuotojų sveikatos draudimo, ilgalaikio taupymo, investavimo, darbuotojų lojalumo programų kūrimo, naujų darbuotojų pritraukimo, patrauklaus socialinio paketo kūrimo paslaugas.

  UAB „Baldų garantas“

  Įmonė užsiima nestandartinių baldų gamyba. „Baldų garanto“ profesionalai užtikrina laiku ar net greičiau įgyvendintus darbus aukščiausiu lygiu. Pagrindinė įmonės vertybė – žmonės: darbuotojai, klientai, partneriai. Įmonė kviečia klientus kavos, skambina pranešti apie darbų eigą, kad klientai jaustųsi ramūs ir patikimose rankose. Naudodami aukščiausios kokybės medžiagas ir metodus, garantuoja greitą, tikslų darbą ir laiku ištesėtus pažadus. Nestandartinių baldų pasaulyje toks derinys pasitaiko retai. Puikiai suprasdami klientų rūpesčius bei norus, orientuojasi būtent į tai ir turi aibę gyvų sėkmės istorijų.

  UAB „Manvero“

  UAB „Manvero“ – 2008 metais įkurta įmonė, užsiimanti dujinių katilų techniniu aptarnavimu.

  MB „Marijampolės autodiagnostika“

  Įmonė, nuo 2015 metų Marijampolėje užsiimanti autoserviso veikla.

Skip to content