• Rūmų nariai – Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimų laureatai

  2020 m. sausio 30 d. įvyko Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimų ceremonija, kurios metu buvo pagerbtos ir apdovanotos įmonės, labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje 2019 metais. Didžiuojamės, kad tarp pažangiausių įmonių, nuveikusių daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje apdovanotos net dvi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės.

  Sveikiname UAB „SDG“, kuri šiemet apdovanota net trijose kategorijose. Vidutinių įmonių kategorijoje UAB „SDG“ pripažinta „APLINKAI DRAUGIŠKIAUSIA ĮMONĖ 2019“. Apdovanojimas įmonei atiteko už atsakingą požiūrį į perkamų produktų kilmę ir švaresnio transporto naudojimo skatinimą. Toje pačioje, vidutinių įmonių kategorijoje, už nuoširdų rūpestį darbuotojų šeiminiais įsipareigojimais ir darbuotojų kultūrinio gyvenimo skatinimą įmonė pripažinta „ŠEIMAI PALANKIAUSIA DARBOVIETĖ 2019“. O Po 15min.lt portale įvykusio visuomenės balsavimo, įmonė pelnė ir „METŲ BENDRUOMENIŠKIAUSIA ĮMONĖ 2019“ titulą.

  Nuotraukos: Juliaus Kalinsko/15min

   

  Uždaroji akcinė bendrovė „Mantinga“ didelių įmonių kategorijoje pripažinta „METŲ BENDRUOMENIŠKIAUSIA ĮMONĖ 2019“. Šis apdovanojimas įmonei atiteko už nuoseklų tikslų siekimą prisidedant prie Marijampolės savivaldybės ir vietos bendruomenės švietimo ir ugdymo.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės vardu sveikiname UAB „SDG“ ir uždarąją akcinę bendrovę „Mantinga“. Linkime išlikti pažangiomis, atviromis, aktyviomis ir socialinę atsakomybę puoselėjančiomis įmonėmis.

  Daugiau apie apdovanojimus skaityti galite čia:

  https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/valdovu-rumuose-apdovanotos-atsakingiausios-lietuvos-imones-663-1268850

  https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinio-atsakingo-verslo-apdovanojimas

Skip to content