• Naujienos
 • Rūmų klubų diena – Kauno kino centre „Romuva“

  Lapkričio 22 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) kartu su Marketingo vadovų klubu pakvietė Rūmuose veikiančią klubų bendruomenę į renginį. Specialiai KPPAR klubų dienai paminėti skirtas  renginys vyko naujai atkurtame, savo ypatinga istorija išsiskiriančiame Kauno kino centre „Romuva“. Seniausiame Lietuvoje ir vieninteliame veikiančiame istoriniame kino teatre Kaune gausiai susirinkusiai verslo bendruomenei „Rūmų klubų dienos“ proga, Kauno PPA rūmai kartu su nariu VšĮ „Lietuvos idėjų forumas“ dovanojo specialų lietuviško kino filmo „Savas, svetimas, mylimas“  seansą.

  Renginio svečius sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius. „Džiaugiuosi galėdamas Jus pasveikinti šiandien taip gausiai susirinkusius Kauno miesto širdyje naujai atgimusiame kino centre „Romuva“. Simboliška – šiam kino kultūros objektui, kuris pradėjo veikti dar  1940 m., kaip ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams teko atlaikyti daug istorinių įvykių ir išbandymų, po kurių prireikė laiko, kad vėl naujai būtų atkurtas. Dėkoju už tai, kad esate Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Jūs esate bendruomenė, kuria didžiuojamės. Jūs, savo veiklomis, prisidedate prie Rūmų, kaip stiprios, verslą telkiančios bei jam atstovaujančios organizacijos kūrimo ir palaikymo. Nuostabu, kiek daug potencialo ir kompetencijų turi kiekvienas iš klubų, o klubų veikla kiekvienais metais vis plečiasi ir išauga iki tarptautinių renginių, misijų ir konferencijų organizavimo“, – sveikindamas visus kalbėjo Kauno PPAR prezidentas Z. Dargevičius.

  Rūmų klubo dienos renginyje Kauno PPAR generalinė direktorė Olga Grigienė dėkojo klubų vadovams bei jų koordinatoriams. O. Grigienė taip pat išsamiai pristatė Kauno PPA Rūmuose aktyviai veikiančią klubinę veiklą, kuria atveriamos galimybės ir asmeniniam tobulėjimui bei pripažinimui įmonių – narių atstovams dalyvaujant 9-iuose vadovų ir specialistų klubuose: Eksportuotojų klubas, „INNO“ klubas, Kauno finansininkų klubas, Kauno personalo vadovų klubas, Kauno verslo vadovų klubas, Marketingo vadovų klubas, Sūduvos buhalterių klubas, Teisininkų klubas, Verslo moterų tinklas. (Plačiau su KPPAR veikiančiais klubais galite susipažinti: https://chamber.lt/bendruomene/rumu-klubai/).

  Po kino salėje abejingų nepalikusios, VšĮ „Lietuvos idėjų forumas“ kūrėjų sukurtos romantinės dramos „Savas, svetimas, mylimas“ peržiūros, prodiuseris, KPPAR Marketingo klubo narys, Erikas Kundreckas plačiau papasakojo apie kūrybinius kino filmo užkulisius, atsakė į verslo atstovams kilusius klausimus, vyko aktyvios diskusijos.

  Kino filmų prodiuseris Erikas Kundreckas Rūmų verslo bendruomenei išsamiau pristatė šias temas:

  – Verslo galimybės integruotis audiovizualiniuose projektuose: kino filmuose, serialuose, tv laidose, apie prekės ženklo reklamos pozicionavimą kino filme.

  –  Pelno mokesčio lengvata. (https://chamber.lt/bendruomene/nariai-informuoja/informacija/lietuvos-ideju-forumas-kviecia-pasinaudoti-pelno-mokescio-lengvata/)

  – Kas tai ir kaip veikia pelno mokesčio lengvata filmų gamybai?

  – „Netrukus filmuosime“: naujų lietuviškų kino filmų projektai.

  VšĮ „Lietuvos idėjų forumas“ vadovas E. Kundreckas kvietė įmones pasinaudoti pelno mokesčio lengvata ir prisidėti prie kokybiško kino kūrimo. „Įmonėms tai nieko nekainuoja, tačiau turi ženklią finansinę naudą. O pasinaudoti lengvata verslui nėra sudėtinga: bendrovė pasirašo sutartį su prodiuserių kompanija ir perveda norimą sumą. Pagrindu deklaruoti mažesnį pelno mokestį tampa Lietuvos kino centro išduota investicinė pažyma. Verslui šis instrumentas tereiškia vieną sutartį, vieną pavedimą ir vieną užpildytą eilutę mokesčių deklaracijoje. Šių paprastų veiksmų atnešama nauda – didžiulė. Įmonei ji tiesiogiai pasireiškia per pelno mokesčio sumažinimą“, – renginio pabaigoje dalijosi naudinga informacija E. Kundreckas.

  Susidomėjusius ir norinčius platesnės informacijos ar ketinančius pasinaudoti šia pelno mokesčio lengvata, prašome kreiptis tel.: +37069825359, el.p. erikas@4room.lt

Skip to content