• Naujienos
 • Rūmų klubo susitikimas – UAB „Autobrava Motors“: prisistatė nauji KPPAR nariai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams (KPPAR) rudens pradžia – itin aktyvi, gausėjo renginiais bei Rūmų bendruomenę papildžiusiais naujais nariais. Šiuo metu Kauno PPAR vienija  732 įmones – nares.

  Rugsėjo 28-osios popietę, didžiausią Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę vienijantys ir jos bendriesiems interesams atstovaujantys Rūmai, įmones – nares pakvietė į verslo bendruomenės klubo susitikimą, kuris vyko UAB „Autobrava Motors“.

  UAB „Autobrava Motors“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus Group”, kuri daugiausiai veikia atsinaujinančios energetikos („Green Genius“, „Modus Energy“), mobilumo paslaugų („CityBee“), išmanių parkavimo sprendimų („Parkdema“) ir automobilių prekybos srityse. Lietuvoje atstovauja tokius pasaulinius prekinius ženklus, kaip „Jeep“, „Alfa Romeo“, „Fiat“, „Fiat Professional“ ir „Ducati“. Lietuvoje veikia trys UAB „Autobrava Motors“ modernios atstovybės, kuriose teikiamos ne tik naujų ir naudotų automobilių pardavimo paslaugos, bet gamintojo sertifikuoti specialistai vykdo techninę automobilių priežiūrą, naudodami tik pačią moderniausią automobilių priežiūros techniką.

  UAB „Autobrava Motors“ vykusiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) klubo susitikime buvo pasveikinti naujai prie bendruomenės prisijungę nariai. KPPAR prezidentas Zigmantas Dargevičius jiems įteikė KPPA rūmų nario pažymėjimus.

  Rūmų bendruomenės klubo tikslas – telkti verslo atstovus, susipažinti su įmonių veikla, technologiniais pokyčiais ir pasiekimais.

  Kviečiame susipažinti su naujais rūmų nariais:

  UAB „DHL Lietuva“ – visame pasaulyje pirmaujanti logistikos įmonė, kurios specializacija – tarptautinių siuntų, kurjerių paslaugų ir transportavimo paslaugos.

  UAB „Gairana“ – vienas didžiausių specializuotų prekybinių tinklų Lietuvoje. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba inžinerinių tinklų sistemomis.

  UAB „Emplonet“ – personalo atrankų ir valdymo įmonė, turinti 10 metų veiklos patirtį. Specializuojasi visų grandžių vadovų, aukštos bei vidutinės kvalifikacijos specialistų paieškos bei atrankos srityje.

  VŠĮ „Kauno technologijų mokymo centras“ – valstybinė profesinio mokymo įstaiga, teikianti pirminį ir tęstinį profesinį mokymą.

  MB „Business fun“ – teikia socialinių tinklų priežiūros paslaugas, kurios stiprina klientų verslo įvaizdį.

  VŠĮ „Lietuvos idėjų forumas“ – teikia kino filmų, televizijos laidų, serialų, reklamų prodiusavimo ir gamybos paslaugas. Kuria prekių vaizdo įrašus e-parduotuvėms, socialiniams tinklams, prisistatymams parodose ir konferencijose, taip pat įvairioms auditorijoms patrauklų ir priimtiną turinį, pozicionuoja prekės ženklus televizijos laidose, serialuose ir kine.

  UAB „Naturus“ – tai pluoštinių kanapių augintojai ir gamintojai. Įmonės asortimente yra maisto produktų bei kosmetikos gaminių.

  UAB „Uniconta LT“ – tai moderni debesijos kompiuterija pagrįsta ERP sistema, kuri padeda stebėti finansus, atsargas, projektus, gamybą ir logistiką, ir padeda verslui tapti skaitmeniniu.

  MB „Ponas ir ponia Taurieji“ – įmonė, kuri užsiima laikrodžių, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių gamyba bei mažmeninė prekyba.

  UAB „Detalitos servisas“ – tai vienas didžiausių Kaune automobilių servisų. „Bosch Car service“ sistemos narys, teikiantis remontavimo paslaugas – nuo sudėtingiausių variklių ir elektros gedimų, iki įprastų einamųjų darbų.

  MB „Biotechnologinių tyrimų centras“ – įmonė, kuri užsiima biotechnologijų moksliniais tyrimais, eksperimentine ir taikomąja veikla.

  UAB „Baltijos javai“ – 2014 metais įregistruota specializuota miežių auginimo, logistikos ir prekybos organizavimo kompanija, siekianti veikti ir kurti pridėtinę vertę Baltijos jūros regiono grūdų rinkoje.

  IDV Vita Kučinskienė – komercinė ir verslo portretų fotografijų paslaugos.

  UAB „Elektroninės informacijos centras“ – tai įmonė, teikianti serverio talpinimo ir priežiūros, įvairaus tipo web sprendimų, crm, įmonių valdymo sistemų programavimo ir konsultavimo paslaugas.

  MB „Prokinesis“ – vaizdo klipų kūrimo paslaugos verslui (scenarijų rašymas, filmavimas, prodiusavimas, montažas).

  UAB „Jakelio žvakės“ – 1994 m. įkurta įmonė, sukaupusi ilgametę patirtį profesionalioje žvakių gamybos srityje. Įmonėje dirba tik gamybos profesionalai: kvalifikuoti menininkai, kruopštūs žvakių gamybos specialistai, gamybai naudojamos aukštos klasės medžiagos importuojamos tik iš ES šalių.

  UAB „Mega group Europe“ – 2009 m. įkurta įmonė, dirbanti IT sektoriuje, teikia įmonių IT priežiūros (IT infrastruktūros priežiūra Kauno regione), taip pat rezervinio duomenų kopijavimo sprendimų paslaugas bei eksploatacines biuro medžiagas.

  MB „Strateginis dizainas“ – branding’o kūrimo įmonė, kuria vizualinius identitetus ir dizaino sistemas. Paslaugos: prekės ženklo strategija, prekės ženklo gairės, kūrybinės dirbtuvės, konsultacijos, pavadinimo kūrimas, tekstų rašymas, vizualinis identitetas, dizaino sistemos, logotipo dizainas, leidinio koncepcija ir dizainas, pakuotės koncepcija ir dizainas, UI/UX.

  UAB „RT Inžinerija“ – statybos, projektavimas, statybinės medžiagos.

  MB „Way makers“ – įmonė, teikianti socialinių tinklų kūrimo, interneto reklamos bei internetinių svetainių programavimo, grafikos dizaino paslaugas.

  UAB „Oroventas“ – vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įrengimas įvairios paskirties patalpose: pramoniniai pastatai, sandėliai, administracinės patalpos, maitinimo įstaigos, gyvenamieji namai.

  MB „Žaliuzių montavimas“ – įmonė įkurta 2019 m. Teikiamos paslaugos : Langų uždengimų gamyba (roletai, romanetės, žaliuzės, plisuotos žaliuzės, medinės žaliuzės, tinkleliai nuo vabzdžių. Apsauginės žaliuzės, saulės kontrolės produktai, terasų markizės ir ZIP screen roletai. Pergolos terasoms). Joje dirba specialistai, kurie turi didelę patirtį žaliuzių įrengimo srityje, nuolat kelia kompetencijas, įdiegia vis geresnes ir pažangesnes technologijas.

  UAB „Adface“ – tai reklamos dizaino agentūra, savo darbuose sujungianti dizainą, technologijas ir rinkodarą. UAB „Adface“ komanda yra talentingų profesionalų bei partnerių tinklas: nuo dizainerių, programuotojų, iki vaizdų ir tekstų autorių bei tiksliai procesus valdančių projektų vadovų.

  UAB „Finansinių sprendimų agentūra“ -nuo 2016-04-08 veikianti įmonė, kurios pagrindinė misija – didinti finansinį raštingumą Lietuvoje ir kad kiekvienas Lietuvos pilietis turėtų savo asmeninį finansų koordinatorių.

  IDV Edvinas Kriūnas – kerta, pjauna įvairių formų ir dydžių ruošinius, dalis, tarpines ar dekoratyvines detales pagal pateiktus brėžinius, šablonus ir matmenis iš odos, gumos, porolono, plastiko, popieriaus, kartono, veltinio, audinio, kamštinės medienos ar kitų panašaus pobūdžio medžiagų.

  UAB „Statkasta“ – 2002 metais įmonė savo veiklą pradėjusi nuo smulkių žemės kasimo darbų šiandien jau užsiima betono ir betono gaminių gamyba, atlieka net pačius sudėtingiausius, specialaus pasiruošimo reikalaujančius, kasimo, griovimo, drenažo įrengimo, melioracijos, kiemo pagrindo, statybvietės paruošimo, nuotekų valymo įrenginių montavimo, betonavimo ir kitus darbus. Ištobulinusi visas technologijas ir įgijusi neįkainojamos ilgalaikės patirties  šioje srityje, garantuoja atliekamų darbų kokybę bei spartumą.  Darbų kokybės sėkmė – tai kvalifikuotas, didelę patirtį turintis, nuolat tobulėjantis kolektyvas.

  UAB „Remanda“ – daugiau nei 17 metų įmonė teikia sodo technikos, mikroautobusų, priekabų, automobilių nuomos paslaugas bei užsiima dėvėtų automobilių detalių prekyba.

  Prisistačius visoms įmonėms – naujoms KPPAR narėms, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas Zigmantas Dargevičius dėkojo UAB „Autobrava Motors“ kolektyvui už šiltą KPPAR verslo bendruomenės klubo narių priėmimą ir įteikė padėką UAB „Autobrava Motors“ Kauno regiono vadovui Eimantui Jurkevičiui. Pastarasis pasveikino svečius, pakvietė apžiūrėti salone eksponuojamus automobilius, susidomėjusiuosius – užsiregistruoti bandomajam važiavimui patikusiu automobiliu. Svečiai galėjo apsižvalgyti po modernaus serviso patalpas, ir žinoma, vaišinantis gardžia kava bei skanėstais, bendrauti, labiau susipažinti su naujais nariais ir keistis kontaktais.

Skip to content