• Naujienos
 • Rūmų klubas – vienoje geriausių Europos pilių-viešbučių

   „XVIII a. pilis, stovinti ant Nemuno upės kranto, vietos kilmingųjų naudota kaip gynybinė. Dabar ji tiesiog graži pasaulio dalis. 2014 m. joje įrengtas viešbutis, kurio kambariuose daug autentikos – gobelenai ant sienų, antikvariniai baldai, lova su baldakimu. Dviviečio kambario kaina prasideda nuo 70 eurų. Į šią sumą įskaičiuoti ir pusryčiai“, – apie Panemunės pilyje esantį viešbutį „Best Baltic Panemunės pilis“ rašo geriausiųjų sąrašą paskelbęs „The Independent“. Greta jos „The Independent“ paskelbtame sąraše yra pilys iš įvairių Europos šalių – Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Šveicarijos ar Danijos.

  Pilyje veikiantis keturių žvaigždučių viešbutis-restoranas, valdomas rūmų prezidento Zigmanto Dargevičiaus, yra išskirtinis visame Baltijos šalių regione. Visi trylika jame esančių kambarių – skirtingi, turintys savo vardus: kiekvienam jų suteiktas buvusių Panemunės pilies šeimininkų – ir bajorų Eperješų, ir vėlesnių pilies savininkų – Gelgaudų – šeimos narių vardas.

  Dauguma baldų – autentiški, atrinkti iš sendaikčių turgaviečių, antikvariatų. Architektūros požiūriu šiandien tai yra autentiškiausia XVII-XVIII a. Lietuvos rezidencinė pilis.

  Rūmų klubo nariai, atvykę į viešbutį „Best Baltic Panemunės pilis“, pasijuto tarsi muziejuje. Pilies menėje didžiuliam būriui (net aštuoniolikai) regiono įmonių įteikti  narystę rūmuose patvirtinantys pažymėjimai.

  Į rūmų bendruomenę įstojo žinomos ir dar jaunos, tačiau ambicingą augimą planuojančios įmonės UAB „Limedika“, AB „Kauno tiltai“, UAB „Sportinė aviacija ir Ko“, „Dematic Limited“ filialas,  advokato M. Pakamanio ir partnerių kontora, UAB „Baltijos plienas,  Jonavos politechnikos mokykla, UAB „Teotransa“, UAB „Išmanūs sprendimai“, UAB „Gi Group“, UAB „Reksus“, UAB „Solotransa“, UAB „Valja“, UAB „Eco standartas“, UAB „Minordija“, UAB „Grandis LT“, UAB „Elstila“.

  „Mes padėsime auginti ir apginti Jūsų verslą“. „Mes norime dalintis išmintimi, patirtimi ir įgyti naujų kontaktų“. „Mums garbė būti šios didelės organizacijos dalimi“. Taip kalbėjo naujieji rūmų nariai.

  Verslininkams buvo parodyti viešbučio kambariai, restoranas, papasakota pilies istorija, supažindinta su unikaliais eksponatais, pilies menėje bendrauta prie kavos puodelio.

   

Skip to content