• Naujienos
 • Rūmų bendruomenės klubas vasarą palydėjo atnaujintame „ibis Styles Kauno centro“ viešbutyje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai – didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenė, šiuo metu vienijanti 860 narius, rugpjūčio 30 dieną palydėjo vasarą svečiuodamiesi „ibis Styles Kauno centro“ viešbutyje (Vytauto pr. 25, Kaunas), kur vyko Rūmų bendruomenės klubo renginys.

  Pačioje Kauno širdyje, ant Nemuno kranto, vienas pasaulyje pirmaujančių viešbučių tinklas „ACCOR“ gegužės 11 d.  atvėrė naują „ibis Styles Kaunas Centre“ viešbutį. Pilnai renovuoto viešbučio interjeras buvo sukurtas remiantis krepšinio leitmotyvu, įkvėptu Kauno gyventojų meilės sportui ir šalia esančios „Žalgirio“ arenos, kurioje įsikūrusi legendinė „Žalgirio“ krepšinio komanda.

  Miesto centre, netoli Nemuno krantinės įsikūręs 9 aukštų viešbutis atveria nuostabius Kauno centrinės dalies ir žalių apylinkių vaizdus. Viešbutis talpina 82 kambarius, konferencijų salę, restoraną ir terasos barą viršutiniame aukšte. Pilnai renovuoto viešbučio interjeras buvo sukurtas remiantis krepšinio leitmotyvu, įkvėptu Kauno gyventojų meilės sportui ir šalia esančios „Žalgirio“ arenos, kurioje įsikūrusi legendinė „Žalgirio“ krepšinio komanda. Kiekvienas „ibis Styles“ viešbutis išsiskiria unikaliu dizainu, paremtu tradicija, istorija ar vietos kultūra. Siekiama, kad viešnagė svečiams suteiktų nepamirštamų įspūdžių bet kuriame pasaulio mieste.

  „Džiaugiamės stipria partneryste su „Accor“ viešbučių tinklu ir viešbučių operatoriumi „Doriteksas“. Tikimės, kad šis jau antrasis su prekių ženklu „ibis Styles“ veikiantis viešbutis Lietuvoje sustiprins modernių viešbučio kambarių pasiūlą antrame pagal dydį Lietuvos mieste“, – lūkesčiais dalinosi „ibis Styles Kaunas Centre“ generalinė direktorė Aistė Čistovienė.

  UAB „Doriteksas“ – nepriklausomas viešbučių operatorius, kuriantis partnerystę su viešbučių savininkais ir instituciniais investuotojais. 2012 m. bendrovės prezidentas Donetas Karčiauskas atidarė pirmąjį „ibis“ prekės ženklo viešbutį Baltijos regione – „ibis Kaunas Centre“ viešbutį. Šį viešbutį bendrovė sėkmingai valdo iki šiol. UAB „Doriteksas“ taip pat yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime, stilinguose „ibis Styles Kauno centro“ viešbučio erdvėse gausiai susirinkusius verslo atstovus pasitiko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius. Kauno PPAR prezidentas sveikino naujai prisijungusius narius bei įteikė jiems Rūmų nario pažymėjimus. Rūmų bendruomenės klubo tikslas – telkti verslo atstovus, susipažinti su įmonių veikla, technologiniais pokyčiais ir pasiekimais.

  Vasaros paskutinį ketvirtadienį vykusio renginio metu Rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė 12 naujų įmonių – narių. Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „Incito“

  Ilgametę patirtį turinti įmonė valdo keturias fizines „Regatta Great Outdoors“ ir vieną „Triumph“ prekinių ženklų parduotuves.

  VšĮ „Sveikatai palankus“

  VšĮ „Sveikatai palankus” ugdo visuomenės sveikatai palankios mitybos ir gyvensenos raštingumą, didinant jų sąmoningumą, kad rinktųsi sveikatai palankius maisto produktus ir gyvenimo būdą.

  A.R. Gidros ir V. Gubavičiaus advokatų kontora 

  Advokatų kontora teikia teisines paslaugas, konsultacijas ir ginčų sprendimus civilinės teisės klausimais.

  UAB „AZCM“

  UAB „AZCM” yra statybos projektų valdymo bendrovė, įsteigta 2008 m. Vilniuje. Kompanija teikia pilną statybų valdymo paslaugų paketą, atstovaudama kliento interesams visuose statybos etapuose – nuo pradinės jo verslo idėjos, projektavimo, pasiruošimo statyboms iki pačios statybos bei garantinio laikotarpio pabaigos.

  UAB „GKF Lumber Group“

  Tai ilgametę patirtį turinčių modernios lentpjūvystės specialistų komanda, importuojanti ir į įvairias rinkas didmena eksportuojanti spygliuočių pjautinę medieną. 

  UAB „MAK GROUP“

  Įmonė teikia architektūrinio projektavimo ir interjero dizaino paslaugas (privačių namų, komercinių pastatų projektavimas, architektūra, projektų vadovo paslaugos).

  IĮ „Autura“

  Beveik prieš trisdešimt metų savo veiklą pradėjusi ir ilgametę patirtį sukaupusi IĮ „Autura“ teikia automobilių ir mikroautobusų autoserviso paslaugas. Taip pat yra autorizuotas „Bosch Car Service“ ir „Bosch Diesel Service“ servisų tinklo narys.

  UAB „Pozityvus marketingas“

   Marketingo agentūra, teikianti socialinių tinklų administravimo, turinio kūrimo, marketingo procesų mokymų, marketingo strategijos kūrimo paslaugas.

  UAB „Atokampis“

  UAB „Atokampis“ yra visiškai privati sodybvietė miško pakraštyje su SPA ritualais sukurta tik dviems. SPA ritualai dviems gamtos harmonijos dermėje padės atgauti jėgas ir palepinti kūną.

  LPF Vaikų dienos centras „Vilties spindulėlis“

  Vaikų dienos centro „Vilties spindulėlis” veiklos principai pagrįsti įtraukios aplinkos kūrimu vaikams. Čia laukiami visi 7-18m. vaikai, patiriantys socialinę atskirtį, vaikai su negalia ir vaikai be negalios. Dienos centro veiklos skatina vaikus geriau pažinti vieni kitus, mokytis bendravimo įgūdžių, priimti kitoniškumą, ugdyti socialines, pažintines, komunikacines kompetencijas.

  IDV Laimutė Jurkonienė

  Saulės bei korekcinių akinių ir kontaktinių lęšių prekyba bei akinių gamyba su Hoya akinių lęšiais.

  MB „Tavo gidas“

  Kelionių agentūra įkurta 2014 m. iš didelės meilės kelionėms ir noro sukauptomis žiniomis dalintis su kitais. MB „Tavo gidas“ organizuoja keliones (poilsines, pažintines, slidinėjimo, piligrimines, kruizines), bei teikia vertimo, draudimo, vizų išdavimo, automobilių nuomos ir parkavimo paslaugas.

  Po visų įmonių trumpų prisistatymų, atsiimant pažymėjimus, Kauno PPA rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius naujai prisijungusiuosius kvietė tapti aktyviais Rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis jų teikiamomis galimybėmis siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti. Taip pat Kauno rūmų prezidentas dėkodamas už svetingą priėmimą „ibis Styles Kauno centro“ viešbučio generalinei direktorei Aistei Čistovienei įteikė padėką.

  „Džiaugiamės galėdami pagaliau atverti duris keliautojams, atvykstantiems į Kauną verslo ir laisvalaikio tikslais. Esame įsitikinę, kad  „ibis Styles“ kūrybiškas ir žaismingas dizainas pavergs svečių širdis ir taps viena madingiausių miesto vietų“, – verslo bendruomenę sveikindama kalbėjo „ibis Styles Kauno centro“ generalinė direktorė Aistė Čistovienė ir pakvietė Kauno rūmų narius į trumpą ekskursiją po naujai renovuotą viešbutį.

  Apžiūrėję išskirtiniu dizainu, įkvėptu meilės krepšiniui ir jo simboliais dekoruotus kambarius, svečiai kilo į 9 aukšte ant viešbučio stogo įrengtą apžvalgos terasą su restoranu ir baru. Čia atsiveria kvapą gniaužiantys Kauno miesto vaizdai. Tai vienintelė vieta Kaune, kur lankytojai gali mėgautis tokiu panoraminiu vaizdu kartu su gardžiais gėrimais ir patiekalais. Miesto senamiestis ir „Žalgirio“ arena lengvai pasiekiami, todėl tai puiki vieta apsistoti tiek norintiems pažinti turtingą Kauno kultūros ir architektūros paveldą, tiek sporto aistruoliams.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai besigrožėdami įspūdinga miesto panorama vaišinosi „ibis Styles Kauno centro“ šefų paruoštais gardumynais, bendravo neformalioje aplinkoje, galėjo labiau susipažinti su naujais nariais, užmegzti pažintis bei keistis kontaktais, ir, žinoma, smagiai nusiteikę palydėjo vasarą ir pasitiko čia pat atkeliaujantį rudenį.

Skip to content