• Naujienos
 • Rūmų bendruomenėje – 556 nariai

  Rūmų bendruomenė nuolat auga. Naujus metus pradedame 556 įmonių bendruomenėje. Sausio 10 dieną vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdis. Jo metu nuspręsta priimti 8 naujus narius. Sveikiname prie bendruomenės prisijungusias įmones ir kviečiame su jomis susipažinti.

  UAB „Airuslita“

  UAB „Airuslita“ įkurta 2002 m. ir jau virš 17 metų sėkmingai konkuruoja Lietuvos ir užsienio rinkose. Pagrindiniai įmonės darbo principai yra pateikti rinkai kokybiškas prekes už geriausią kainą, draugiškas ir profesionalus klientų aptarnavimas bei atsakomybė už priimtus įsipareigojimus. Įmonė siūlo platų pakavimo įrengimų spektrą  bei didelį pakavimo medžiagų asortimentą, o tobulindami savo žinias, klientams gali pasiūlyti pažangiausias technologijas ir naujausias pakavimo idėjas.

  UAB „Fazer Lietuva“

  1995 metais įkurta bendrovė UAB „Gardėsis“. Šią augančią lietuvišką įmonę 2002 m. įsigijo Suomijos duonos ir kepinių lyderė „Fazer Bakeries“. Įmonė atnaujino savo koncepciją, sukurė šūkį „Duona gerai dienai“ ir  2003 m. kovo 17 d. įvedė prekių ženklą „Gardėsis“ – pirmąjį duonos gaminių kategorijoje. Po metų „Gardėsis“ pasiekė antrą poziciją pagal užimamą duonos rinkos dalį. 2005 metais įmonės pavadinimas iš UAB „Fazer Gardėsis“ pakeistas į UAB „Fazer Kepyklos“. Dar po penkerių metų sujungiami kepyklų ir saldumynų verslai. UAB „Fazer Kepyklos“ kartu su „Gardėsio“ duonos gaminiais rinkai pristatė „Fazer“ saldumynus. 2012 m. įmonės pavadinimas pakeistas į UAB „Fazer Lietuva“. Įmonės gaminiai nuo pat 1999 metų nuolat pelno geriausių gaminių apdovanojimus. „Fazer“ yra tarptautinė šeimai priklausanti kompanija, siūlanti duonos ir saldumynų (šokoladas, saldainiai, sausainiai) produktus. „Fazer“ veiklą vykdo aštuoniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40 šalių.

  UAB „LIETVILNA“

  UAB „Lietvilna“ yra vienas didžiausių kočiotinių grynavilnių ir pusvilnonių verpalų gamintojų Europoje, čia vyksta pilnas gamybos ciklas: vilna karbonizuojama, dažoma, karšiama, verpiama, verpalai ričiuojami ir įpakuojami. Per metus įmonėje pagaminama maždaug 1.400.000 kg verpalų.

  UAB „LIETLINEN“

  UAB „Lietlinen“ nuo 2001 metų gamina šlapio verpimo lininius siūlus. Per metus pagamina 1.232 tonas 26-52 numerio lininių siūlų ir sunaudoja 1.500 tonų pirminės žaliavos – šukuoto lino – gaunamo daugiausia iš Prancūzijos.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Margūnas“

  Įmonė įkurta 1998 m. Tai lietuviško kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba cheminėmis medžiagomis. Nuo pat įmonės įkūrimo, pagrindinis tikslas buvo užtikrinti aukščiausią kokybę visose teikiamų paslaugų ir įmonės valdymo aspektuose, todėl kompanija teikdama paslaugas vadovaujasi aukščiausiais standartais. UAB „Margūnas“ partneriai yra labai gerai žinomi pasaulio cheminių medžiagų gamintojai iš Rusijos, Kinijos, Lenkijos, Austrijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos ir kt. Kadangi sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi jau ne vienerius metus ir Margūnas įrodė savo, kaip gero verslo partnerio, patikimumą. Be to bendrovė turi daugelio chemijos gamyklų oficialaus atstovo Baltijos šalyse teises.

  UAB „Provincijos mėsa“ 

  UAB „Provincijos mėsa“ – tai 2012 metais įkurta įmonė užsiimanti mėsos perdirbimu ir didmenine bei mažmenine mėsos gaminių prekyba.

  VšĮ „Ringas LT“

  Įmonė VšĮ „Ringas LT“ įkurta 2015 metais socialinei priežiūrai vykdyti. Įmonė teikia socialinės priežiūros paslaugas Lietuvoje bei Vokietijoje neįgaliems bei garbaus amžiaus žmonėms, kurie siekia atgauti jėgas po traumos, ligos ar yra sergantys. Paslaugos teikiamos prižiūrimo asmens namuose. 

  UAB „Tiekimo broliai“

  UAB „Tiekimo broliai“ – tai daugiau nei 22 metus veikianti įmonė, užsiimanti medienos gaminių gamyba bei jų didmenine prekyba.

   

Skip to content