• Naujienos
 • Rūmų bendruomenėje – 20 naujų narių

  Rūmų bendruomenė nuolat auga. Po gruodžio 3 dieną vykusio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdžio rūmų nariais tapo 20 įmonių. Sveikiname naujus narius prisijungus prie rūmų bendruomenės ir kviečiame su jais susipažinti.

   

  Uždaroji akcinė bendrovė „Gudobelė“

  Ateina laikas, kai tuo, ką sugebi geriausiai, nori pasidalinti ir su kitais. Toks metas uždarajai akcinei bendrovei „Gudobelė“ buvo 1994 m., kai atidarė savo kepyklą „Gudobelė“. Įmonės tikslas nuo pat pirmosios dienos išlieka toks pat – sukurti mažą skonio stebuklą visiems, išsiilgusiems tikro natūralaus skonio. Tokio, kokį prisimename iš mažų dienų. Visi receptai yra laiko patikrinti ir ištobulinti, tačiau įmonė niekada nesustoja augti, kad šiandien būtų dar geresni nei vakar. 2011 m. ėmė gaminti duonos traškučius „Bon Chance“. 2012 m. pradėjo nuolatinį eksportą. Tais pačiais metais asortimentą papildė plokščios duonelės „Bon Crisp“, kurios, vos pasiekusios parduotuvių lentynas, netruko užkariauti jūsų simpatijų.

  UAB „Littec“

  UAB „Littec“– moderni sudėtingų štampų projektavimo ir gamybos įmonė, įsikūrusi Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. Kompanija koncentruojasi į automobilių, baldų, buitinės technikos ir elektronikos sektorius visoje Europoje. Daugiametė inžinierių patirtis ir moderni gamybos įranga leidžia pagaminti bei testuoti sudėtingus žingsninius štampus iki 4000 mm ilgio ir 1200 mm pločio. Su turima įranga įmonė teikia metalo apdirbimo paslaugas: frezavimas, elektroerozinis pjovimas viela, šlifavimas, tekinimas, gręžimas. Įmonė teikia visapusę įrankių gamybos aptarnavimo paslaugą – nuo metodikos planavimo ir projektavimo iki gamybos, testavimo ir priežiūros, užtikrindami mūsų klientams galimybę sumažinti finansines ir laiko sąnaudas, išlaikant aukščiausią štampavimo kokybę. Norėdami užtikrinti produkto kokybę naudoja modernias 3D matavimo technologijas. UAB „Littec“ yra sertifikuota pagal tarptautinius DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 standartus.

  MB „7 sprendimai“

   „7 sprendimai“ – reklamos agentūra, kurianti patrauklius bei unikalius skaitmeninius sprendimus. MB „7 sprendimai“ kuria internetines svetaines, elektronines parduotuves, teikia skaitmeninės reklamos ir soc. tinklų rinkodaros paslaugas. Įmonė taip pat konsultuoja rinkodaros klausimais.

  UAB SSPC REAL ESTATE

  UAB „SSPC REAL ESTATE“ – tai visuomenės harmonizavimo parkas Harmony Park. „Harmony Park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė. Šį parką 2010 m. įkūrė „Senukų“ įmonių grupės akcininkas ir valdybos narys Augustinas Rakauskas, vildamasis, kad šioje aplinkoje žmonės bendraus, jungsis ir turės visas sąlygas susikurti naują, tobulesnį požiūrį į visatą. Parkas žymus įvairiais simboliais, įprasminančiais žmogaus siekį jungtis, žadinti savo gerąjį pradą, ugdytis sąmoningumą. Vienas iš įsimintiniausių – ant dirbtinio piliakalnio stovinti 13 m aukščio skulptūra „Saulės vaikai“ – fizinės vienybės ir dvasinės šviesos sklidimo simbolis. 200 ha plote gausu įvairaus dydžio vilų, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, tvenkiniai maudynėms, estrada, 5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru. „Harmony park“ – socialiai atsakingo verslo pavyzdys, kuriam svarbu sudaryti sąlygas Lietuvos žmonėms bendrauti taikioje, draugiškoje, kūrybingam bendravimui palankioje atmosferoje. 2013 m. parkui įteiktas Lietuvos turizmo „Oskaras“.

  IĮ Kelionių organizatorius „Laivė“

  Kelionių organizatorius „Laivė“ užsiima keltų bilietų ir kruizų pardavimu. Čia rasite ir pigiausius ir praktiškiausius, ir patogiausius keltų bilietus. Įmonė nuolat taiko akcijas ir išskirtinius pasiūlymus. Čia galite pasirinkti keltų bilietus įvairiais maršrutais. Keltų bilietus galite įsigyti ir į keltus, kurie įveikia trumpesnius atstumus tarp Vokietijos Danijos, Danijos Norvegijos, arba net plaukti su keltu pažvejoti į Alandų salas (tarp Suomijos ir Švedijos).

  UAB „Gardulis“

  UAB “Gardulis” turi gilias tradicijas mėsos gaminių, ypač rūkytų, gamyboje. Produkcijos konkurencingumas bei didėjanti paklausa sąlygojo tiek įmonės, tiek produkcijos asortimento plėtrą. UAB „Gardulis” naudoja senovines lietuviško kaimo mėsos gamybos tradicijas bei receptūrą. Jos firminių gaminių receptai yra autentiški „senųjų gaspadinių“ receptams, kurie buvo perduodami iš lūpų į lūpas, todėl gali drąsiai vadintis serija „iš kraičių skrynios“. Šį faktą pripažino ir LR Žemės ūkio ministerija net 9 įmonės produktams suteikusi Tautinio paveldo sertifikatus. Įmonė pasirinko ir senolių patirtį atitinkantį gamybos būdą – mėsos paruošimą sūryme, natūralias prieskonines medžiagas, mėsos smulkinimą rankiniu būdu. Įmonės mėsos apdirbimo technologijoje naudojami Lietuvos senoviniai mėsos gaminių receptai bei įranga (kaimiško tipo rūkykla, kur naudojami alksnio medžių dūmai ir kt.). Mėsos gaminiai yra be konservantų, naudojama tik Lietuvoje augintų galvijų ir kiaulių mėsa. Tinkamai besirūpindama mėsos produktų kokybe ir vartotojo poreikiais, UAB „Gardulis” sėkmingai dirba ir plečiasi. Šiuo metu mėsos gaminių asortimente virš 60 pavadinimų.

  MB „Pramonės algoritmas“

  MB „Pramonės algoritmas“ – tai verslo valdymo sistemų sprendimai. Įmonė teikia konsultavimo ir projektavimo paslaugas. Taip pat įmonė užsiima verslo valdymo sistemų diegimo ir palaikymo veikla.

  Viešoji įstaiga Socialinių mokslų kolegija

  Socialinių mokslų kolegija yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. Socialinių mokslų kolegija – tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. Kolegijoje vystomas alternatyvus mokslo modelis, derinantis praktinių ir teorinių žinių suteikimą su individualumo svarba, nuolatine asmenybės raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.

  UAB Finnfoam

  Finnfoam turi sukaupusi ilgaamžę patirtį kuriant, gaminant ir tiekiant termoizoliacines medžiagas Suomijoje. Per daugiau kaip 30 metų Finnfoam išaugo į vieną lyderiaujančių plastikinių termoizoliacinių medžiagų gamintoją – įmonių grupę, žinomą dėl aukštos kokybės ir patikimų produktų. Šeimos verslas nuolatos auga, kartu investuojant į gamybos pajėgumus Suomijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje. Stiprioji Finnfoam įmonės pusė yra didelė patirtis gamyboje ir modernus, į rezultatą orientuotas mąstymas. Tai leidžia klientams pasiūlyti patentuotus sprendimus su neprilygstamais izoliacinių medžiagų parametrais, patikimumu ir paprastu montavimu. Pagrindinis Finnfoam uždavinys visada buvo ekonomiškų izoliacinių sprendimų pasiūla savo klientams. Tai – svarbiausias įmonės principas plėtojant gaminius, kur vienas pirminių tikslų yra padidinti gaminio tarnavimo laiką ir patikimumą. Įmonės dešimtmečius vystoma koncepcija – patikimumas yra pamatinė gaminių savybė ilguoju laikotarpiu.

  UAB „Skira“

  Skirmanto Ambrazejaus įmonė buvo įrgistruota 1996 m. Marijampolėje. Po dešimties metų sėkmingos veiklos, 2006 metais įmonė pertvarkyta į UAB “Skira”. Įmonės pagrindinė veikla apima krovinių pervežimą tarptautiniais maršrutais, turi nuolatinius užsakovus, su kuriais sėkmingai bednradarbiauja jau keletą metų. Įmonė taip pat užsiima krovininio transporto prekyba ir patalpų nuoma.

  Užgirių žemės ūkio bendrovė

  Užgirių žemės ūkio bendrovė užsiima žemės ūkio produkcijos gamyba.

  UAB „Aksa holdingas“

  UAB „Aksa holdingas“ užsiima gelžbetonio gaminių gamyba ir pardavimu bei plieno gaminių pardavimu. Įmonė taip pat užsiima nekilnojamo turto projektų vystymu, teikia renginių organizavimo ir maitinimo paslaugas.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Vildega“ 

  UAB „Vildega“ įkurta 1998 m. Vilkaviškyje. Įmonės pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba degalais degalinėje, muitinės tarpininko paslaugos, žvyro karjero eksploatavimas.

  UAB „Patogūs vartai“

  UAB „Patogūs vartai“ specializuojasi kiemo vartų gamyboje, jų automatizacijoje ir išmaniojo valdymo montavime. Įmonė taip pat užsiima įvairių metalo konstrukcijų gamyba.

  Uždaroji akcinė bendrovė Regionas

  Įmonė Marijampolės regione leidžia ir nemokamai platina laikraštį „Miesto laikraštis“. Nemokamas savaitinis „Miesto laikraštis“, rašantis apie Marijampolės gyvenimą,  platinamas į 7 500-10 000 Sūduvos sostinės gyventojų, įstaigų, įmonių pašto dėžučių. Tai didžiausio tiražo laikraštis (išskyrus reklaminius leidinius) Pietvakarių Lietuvoje. „Miesto laikraščio“ apimtis – 8 – 16 puslapių.

  Danguolė Bunikienė

  Danguolė Bunikienė užsiima televizijos laidų kūrimu ir trasliavimu, reklaminių vaizdo filmų, informacinių reportažų, mokomųjų filmų kūrimu ir TV laidų prodiusavimu.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Idomus“

  1995 metais prasidėjo uždarosios akcinės bendrovės „Idomus“ veiklos istorija, kai buvo įkurta UAB „Helvina“ ir įmonė visą dešimtmetį užsiėmė ne tik vartų gamyba ir įrangos jiems tiekimu, bet ir automobilių priežiūros medžiagų prekyba. 2005 metais buvo pastatyta nauja vartų gamybos linija, optimizuota gamyba ir įmonė sukūrė klientų aptarnavimo tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Įmonė galima sekcinius garažo ir pramoninius vartus ir užsiima jų montavimu. Įmonė tap pat gali pasirūpinti vartų automatika, greitaeigiais vartais, priešgaisriniais vartais, vidaus, lauko ir priešgaisrinėmis durimis bei rampų įranga.

  UAB „Gera karma“

  GERA KARMA™ yra patentuotas ir saugomas prekės ženklas Lietuvoje/EU, prekės ženklą ir idėją įkūrė Andrejus Petruša. UAB „Gera karma“ yra jauna, dinamiška, inovatyvi, bei profesionali maisto papildų, bei kosmetikos gamybos įmonė Lietuvoje. UAB „Gera karma“ šiandien yra oficialūs ir licencijuoti maisto papildų, bei kosmetikos gamintojai. Įmonėje yra įdiegti GMP/GGP (Geros Gamybos Praktikos), bei GHP (Geros Higienos Praktikos) standartai, taip pat tobulėjama toliau ir diegiamos naujos valdymo, bei kokybės sistemos. Įmonė dirba tik su savo srities profesionalais, todėl užtikrina  aukščiausią kokybę, išskirtinumą, bei konkurencingas kainas. UAB „Gera karma“ jau turi laimėjimų Lietuvoje už inovatyvumą ir unikalius produktus, todėl yra labai motyvuoti ir toliau tęsiame savo pradėtus darbus. Kuria ir siūlo susipažinti su jų išskirtiniais, originaliais ir kompleksiniais produktais sveikatingumui, sportui, grožiui, fizinei gerovei ir gerai savijautai. Šiuo metu visą dėmesį skiria „supermaistui“, bei kompleksinių maisto papildų gamybai, kurie būtų tinkami visiems, ypač sportuojantiems, bei aktyviems, sveikatingumu besidomintiems žmonėms, kurie siekia aukščiausių rezultatų darbe, sporte ir asmeniniame gyvenime.

  UAB „IT trade“

  UAB „IT trade“ – tai elektroninė krikšto prekių ir dovanų parduotuvė Viskaskrikstui.lt. Ši specializuota krikšto prekių parduotuvė, prekiauja išskirtinai krikštynoms skirtomis prekėmis. Savo asortimente stengiasi pasiūlyti kuo daugiau krikštynoms reikalingų prekių, originalių dovanų, rankdarbių. Itin didelį dėmesį kreipia į prekių kokybę ir originalumą, džiaugiasi galėdami pasiūlyti savo pirkėjams ne pigius trečiųjų šalių niekučius, o Lietuvos gamintojų prekes, auksarankių rankomis kurtus rankdarbius ar dekupažo technika dekoruotus gaminius. Dalį prekių kūrė patys, įdėdami į jas įdomiausias savo mintis ir dalelę širdies. Todėl tikisi, jog apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje Viskaskrikstui.lt palengvins pasiruošimą krikštynoms, o siūlomos prekės patenkins poreikius, nustebins ir pradžiugins.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Musonas“

  Uždaroji akcinė bendrovė „Musonas“ veiklą pradėjo 1991 metais. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – baldų gamyba ir prekyba. Bendrovė jau daugiau kaip 27 metai sėkmingai gamina ir prekiauja biuro, namų, kavinės baldais. Svarbiausia bendrovės veiklos sritis yra kokybiškų kėdžių biurams, namams ir kavinėms tiekimas. Ilgametė įmonės istorija, patirtis, nuosavas gamybos ir sandėliavimo centras, salonai suteikia galimybę sėkmingai ir stabiliai plėsti parduodamų baldų asortimentą. Įmonė nuolat atnaujina savo prekių pasiūlą naujais produktais. Šiandien prekyboje yra daugiau kaip 1000 prekių rūšių. Siūlomas itin platus kėdžių pasirinkimas. Patikusius baldus galite išsirinkti salonuose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje arba užsisakyti internetinėje parduotuvėje www.musonas.lt neišeidami iš namų ar biuro.

Skip to content