• Naujienos
 • Rūmų bendruomenė svečiavosi UAB „Hegelmann Transporte“

  Spalio 22 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubas susitiko UAB „Hegelmann Transporte“. Renginio metu tradiciškai buvo pasveikinti bei rūmų bendruomenei pristatyti nauji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Net devyniolikai įmonių įteikti pažymėjimai. 

  Narystę patvirtinantys pažymėjimai įteikti uždarajai akcinei bendrovei „Salinta“, UAB „Ecodomus“, UAB „Aromika“, UAB „JMI“, UAB „MBE Baltic“, ArcaPay Ltd atstovybė, UAB „Sebina“, UAB „Pažangi sveikata“, UAB „Rocket Science Baltics“, Z. Kuncienės, UAB, European Merchant Bank UAB, uždarajai akcinei bendrovei „TELTONIKA“, UAB „Nord Organics“, uždarajai akcinei bendrovei „Bidfood Lietuva“, UAB „Interchemie werken „De Adelaar“ LT“, MB „Naujas servisas“, UAB „Akmenių dvaras“, akcinei bendrovei „Audimas“, UAB „Suvirinimo darbai“.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vyko rūmų nario UAB „Hegelmann Transporte“ naujame, vos birželio mėn. atidarytame 4.000 kv. m ploto ir 500 darbo vietų biure. Tarptautinė krovinių pervežimo ir logistikos bendrovių grupė „Hegelmann Group“ turi filialus penkiolikoje šalių, tačiau būtent Lietuvos filialas yra vienas didžiausių ir strategiškai svarbiausių. Bendrovė valdo 15.000 kv. m sandėliavimo ploto, o prie Kauno, ties magistrale į Klaipėdą, birželį atidarė naują biurą. Į visą logistikos kompleksą 6 ha teritorijoje prie Kauno, „Hegelmann Group“ iš viso yra numačiusi investuoti 20 mln. Eur, o bendras statinių plotas ateityje sieks 38.000 kv. m.

  Hegelmann Transporte iš tiesų turi kuo didžiuotis. 2018 metų duomenimis ji pripažinta 7 įmone Lietuvoje pagal priimtų darbuotojų skaičių. O pagal pardavimų pajamas įvertinta kaip 9 įmone Kaune ir 36  Lietuvoje. Hegelmann Transporte krovinių gabenimo tinklas išvystytas ne tik vakarų Europoje, bet ir NVS šalyse, todėl savo klientams gali pasiūlyti skirtingų paslaugų spektrą nuo įvairių krovinių pervežimo iki saugojimo ir logistikos. Daugiau apie rūmų narį galite sužinoti apsilankę įmonės internetinėje svetainėje www.hegelmann.lt.

  Rūmų bendruomenės klubo nariai ne tik turėjo galimybę pabendrauti neformalioje aplinkoje, bet ir sužinojo daugiau apie į svečius priėmusį rūmų narį, bei dalyvavo ekskursijoje po Hegelmann Transporte logistikos centrą.

Skip to content