• Naujienos
 • Rūmų bendruomenė lankėsi UAB „Peikko Lietuva“

  Vasario 26 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubas susitiko UAB „Peikko Lietuva“. Tradiciškai renginyje buvo pasveikinti ir rūmų bendruomenei prisistatė nauji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius naujų narių atstovams įteikė narystę rūmuose patvirtinančius pažymėjimus.

  Pažymėjimai įteikti UAB „BALTVĖJA“, UAB „SB dantų klinika“, UAB Cosmoway, UAB „Laima ir Kazys“, Human Capital Center, MB, Qwyddy Technologies Lithuania, UAB, VšĮ „Juris mediator“, Uždarajai akcinei bendrovei „Elodėja“, UAB „Zuja“, UAB „SSPC REAL ESTATE“, IĮ Kelionių organizatorius „Laivė“, Uždarajai akcinei bendrovei „Vildega“, UAB „Patogūs vartai“, UAB „Nordfenster“, UAB „Finnfoam“ ir Vytauto Didžiojo universitetui.

  Rūmų bendruomenės klubas svečiavosi pažangioje, inovatyvioje bei į Mokslinius Tyrimus ir Eksperimentinę Plėtrą (MTEP) investuojančioje bendrovėje. UAB „Peikko Lietuva“ yra dukterinė „Peikko Group“ įmonė. Tai šeimos valdoma verslas, įkurtas 1965 m. „Peikko Group“ centrinė būstinė įsikūrusi Lahti mieste, Suomijoje. Per 55-erius gyvavimo metus, įmonė sukūrė daugiau kaip 1800 darbo vietų visame pasaulyje, tuo tarpu „Peikko Lietuva“ dirba kiek daugiau kaip 300 darbuotojų.

  „Peikko“ siūlo didelį gelžbetonio jungčių asortimentą ir plataus panaudojimo statybines kompozitines konstrukcijas, skirtas tiek surenkamam, tiek monolitiniam gelžbetoniui. „Peikko“ inovatyvūs sprendimai skirti palengvinti, pagreitinti ir padaryti efektyvesniais jūsų statybos procesus. „Peikko“ siekia visus produktus gamintis savo gamyklose. Dėl šios priežasties įmonė užtikrinti aukštą gaminių kokybę bei lanksčius pristatymo terminus. Atsižvelgiant į klientų poreikius, sandėliuose yra nuolat laikoma paklausiausi gaminiai, o optimizuota gamyba ir tiekimas garantuoja mažiausias sąnaudas.

  „Peikko“ tikslas – naudojant kuriamus pažangius sprendimus padėti klientams siekiant kokybės, saugos ir inovatyvumo. Įmonė orientuojasi į nuolatinį naujų, pažangių ir patikrintų gaminių bei sprendimų kūrimą, todėl jų investicijos į Mokslinius Tyrimus ir Eksperimentinę Plėtrą (MTEP) yra vienos didžiausių šiame verslo segmente.

  „Peikko“ vykdo sertifikuotą gamybą 11 valstybių ir taip pat, turi pardavimų skyrius daugiau kaip 30 pasaulio vietų. Įmonės pagrindinė vertybė – ilgalaikės pridėtinės vertės kūrimas tiek klientams, tiek įmonei, tad ypatingas dėmesys yra skiriamas: kliento poreikiams, pagarbai ir pasitikėjimui vienas kitu, siekiui kiekvieną dieną būti geresniais bei norui pelningai augti.

Skip to content