• Naujienos
 • Rūmų bendruomenė lankėsi UAB „Jūrės medis“

  Rugpjūčio 26 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubas susitiko UAB „Jūrės medis“. Tradiciškai renginyje buvo pasveikinti ir rūmų bendruomenei prisistatė nauji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Arūnas Tarnauskas naujų narių atstovams įteikė narystę rūmuose patvirtinančius pažymėjimus.

  Pažymėjimai įteikti septyniems Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams: UAB „Definra“, UAB „Grifinas“, UAB „Laktopolis“, UAB „MT Baltic“, GOLSKI LT, UAB, VšĮ „Mano vaikas“ ir MB Efekto grupė.

  Rūmų bendruomenės klubas svečiavosi UAB „Jūrės Medis“ – vienoje didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų Pabaltijo šalyse. Konstrukcijos čia gaminamos nuo 1974 metų, o įmonės ištakos siekia 1909 metus, kada vokietis pirklys Tokleris Jūrės kaime pastatė naują pramoninę lentpjūvę. Didelė patirtis ir aukšta gaminių kokybė yra patvirtinta Vokietijos Otto Graf Instituto kokybės sertifikatu. 2012 metais įmonė sertifikuota ISO9001 ir ISO14001 standartais.

  Bendrovė gamina tiesias ir lenktas klijuotos medienos statybines konstrukcijas, medienos denginius. Taip pat rąstinius namus, pirtis ir vasarnamius iš klijuoto tąšo. UAB „Jūrės Medis“ taip pat teikia prieš projektinių pasiūlymų parengimo, projektų ruošimo, komplektuojančiųjų plieno detalių pateikimo ir sudėjimo, medienos impregnavimo, atspartinimo ugniai, transportavimo, montavimo ir konsultavimo paslaugas.

  2008 m. įmonė įgyvendino technologinės linijos modernizavimo projektą, kurio vertė – daugiau kaip 40 mln. litų ir tai leido gamybos apimtis padidinti iki 30000 kubinių metrų per metus. UAB „Jūrės Medis“ apie 80% savo produkcijos eksportuoja į Vokietiją, Lenkiją, Norvegiją, Daniją, Didžiąją Britaniją, Italiją, Portugaliją, Latviją, Ukrainą ,Rusiją, Korėją bei Katarą.

Skip to content