• Naujienos
 • Rūmų bendruomenė lankėsi konsultacijų kompanijos SDG biure

  Lapkričio 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubas susitiko Uždarojoje akcinėje bendrovėje „SDG“, kur tradiciškai renginio metu buvo pasveikinti bei rūmų bendruomenei pristatyti nauji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Pažymėjimai įteikti penkioms įmonėms.

  Narystę patvirtinantys pažymėjimai įteikti UAB „ARGUTUS“,  UAB „White Line Styling“, UAB „Pecu Nino“, UAB „TRANSCOM WORLDWIDE VILNIUS“ ir „Jankauskas ir partneriai“ advokatų profesinei bendrijai.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vyko rūmų nario, konsultacijų kompanijos SDG naujame biure Kaune, kur įmonė įsikūrė 2017 metais. Išskirtine verslo kultūra garsėjančios įmonės biuras taip pat išskirtinis. 3,5 milijono eurų investicijų pareikalavęs pastatas pritaikytas ir darbuotojų poreikiams, ir pagrindinei įmonės veiklai – mokymams bei konsultacijoms.

  Per 17 įmonės veiklos metų SDG paslaugų spektras stipriai išsiplėtė, todėl darbuotojai naujajame biure turi geresnes darbo sąlygas, o klientai naudojasi visais išmanių mokymų klasių privalumais.

  Konsultacijų kompanijos SDG pagrindinė veiklos sritis – verslo konsultavimas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, aplinkosaugos klausimais, rizikų vertinimas ir statinių bei statybų priežiūra, laboratoriniai tyrimai. 12 Lietuvos miestų padalinius turinti bendrovė – lyderis šioje srityje. Nuolat tobulinamos ir inovatyvios paslaugos arčiau kliento kuria naujas tradicijas darbuotojų saugos ir sveikatos srityje – pavyzdžiui 2018 metais SDG pristatė rinkai elektroninę darbuotojų saugos ir sveikatos sistemą, kurios dėka ne tik nebereikia popierinių dokumentų, bet ir darbuotojų instruktavimas, mokymas tampa įtaigesnis ir paprastesnis administruoti. SDG naujajame biure įsikūrę ir kitos SDG įmonių grupę sudarančios įmonės – VšĮ „Saugi pradžia“, UAB „SDG statyba“, UAB „SDG kodas“, UAB „SDG akademija“.

  Rūmų bendruomenės klubo nariai ne tik turėjo galimybę pabendrauti neformalioje aplinkoje, bet ir sužinojo daugiau apie į svečius priėmusį rūmų narį, apie kolektyvo pasiekimus, apie čia esantį avietyną, bityną ir kriaušių obelų sodą.

Skip to content