• Naujienos
 • Rūmų bendruomenė auga – Sveikiname naujus rūmų narius

  Lapkričio 5 d. įvyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdis, kurio metu į narius nuspręsta priimti 8 įmones. Sveikiname naujus narius prisijungus prie rūmų bendruomenės ir kviečiame su jais susipažinti.

  TOKĖ LT, UAB

  TOKĖ LT, UAB buvo įkurta 2008 m. Jonavoje, tačiau patirtis švaros prekių gamyboje siekia net 16 metų. Tai viena didžiausių valymo priemonių gamintojų Baltijos šalyse. Šiuo metu įmonėje dirba 34 žmonės, turintys ilgametę patirtį šioje srityje. Įmonės veikla – porolono kempinių, šveistukų, šluosčių gamyba ir didmeninė prekyba. Klientams siūlome plataus asortimento porolono kempines virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui, taip pat drėgnas, universalaus naudojimo bei grindų šluostes. Prekės gaminamos pagal individualius klientų pageidavimus bei su jų privačiu ženklu. Naudojamos tik aukštos kokybės ir saugios medžiagos iš sertifikuotų tiekėjų, kurie atitinka ne tik griežtas kokybės, bet ir atsakingos socialinės politikos ir aplinkos apsaugos nuostatas. 60% pagaminamos produkcijos eksportuojama į Baltijos šalis, Vokietiją, Čekiją, Angliją, Švediją, Portugaliją.

  UAB Ligni linea

  UAB „Ligni linea“ – medienos gamintojai, kurie rūpinasi, kad statybininkai nepritrūktų kokybiškos konstrukcinės medienos, o fizinukai su šios įmonės produktais kurtų jaukią ir komfortišką namų aplinką. UAB „Ligni linea“ tikslas yra dirbti vadovaujantis vertybėmis: sąžiningumas, pagarba, atsakingumas ir meilė darbui – įmonė tiki, kad tik geroje darbo atmosferoje galima pasiekti aukštų rezultatų ir išlaikyti patenkintus klientus. 2016 metais įkurtos įmonės misija – dirbti nepriekaištingai, kad kuriami produktai pagerintų klientų darbo našumą, kurtų jaukumą ir teiktų šilumą. Vizija – kad UAB „Ligni linea“ medienos gamintojų vardas taptų kokybės ir patikimumo ženklu.

  UAB „LASA NOVA“

  2009 metais įkurtos įmonės veikla yra grįsta principais, kurie užtikrina, jog klientams yra suteikiamos profesionalios tarpininkavimo paslaugos perkant, parduodant, nuomojant ar atliekant kitus su nekilnojamuoju turtu susijusius sandorius.

  UAB „VAMĖSA“

  UAB „Vamėsa“ – 2009 metais įkurta mėsos perdirbimo įmonė, užsiimanti didmenine ir mažmenine šviežios bei šaldytos mėsos, skerdienos ir jos dalių prekyba Lietuvoje ir užsienyje. Savo veiklą pradėjusi palyginti nedidelėse patalpose, 2016 metų pabaigoje įmonė atidarė naują ir modernų gamybinį kompleksą Kazlų Rūdos savivaldybėje. Šiandien „Vamėsa“ yra viena didžiausių šviežios ir šaldytos mėsos tiekėjų, kiaulieną ir jos gaminius tiekianti daugiau kaip 300 klientų visoje Europoje. UAB „Vamėsa“ turi LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą eksportuoti mėsą ir jos produktus, todėl gali pasiūlyti maksimalų produktyvumą – kasdien mėsos perdirbimo ceche apdorojama daugiau kaip 40 tonų kiaulienos. Didelis klientų pripažinimas ir nuolatos augančios eksportuojamos produkcijos apimtys padėjo įmonei įsitvirtinti ne tik Lietuvoje, bet ir ES rinkoje – mėsa ir jos gaminiai eksportuojami į Vakarų Europą, Angliją, Airiją, Latviją, Lenkiją, Estiją ir kitas šalis.

  Uždaroji akcinė bendrovė „VESTEKSPRESS“

  Uždaroji akcinė bendrovė „VESTEKSPRESS“ yra poilsinių ir verslo kelionių lyderiai Lietuvoje, jau 25-erius metus savo klientams siūlantys atsakingai parengtus, patikrintus ir mūsų pačių išbandytus kelionių maršrutus. Kiekvieno keliautojo poreikiai ir pageidavimai įmonę įkvepia net ir paprastas keliones paversti mažu stebuklu. „West Express“ kelionių agentai yra tikri savo srities profesionalai, pasirengę atsakyti į visus klausimus apie bet kurią dominančią kelionės kryptį. Kasmet aptarnaujama daugiau nei 200 000 tūkst. keliautojų, o verslo keliones organizuoja daugiau nei 5 tūkst. Lietuvos ir užsienio įmonių. Daugelis verslo klientų įmonės paslaugomis naudojasi ilgiau nei 15 metų, tuo įmonė labai didžiuojasi ir vertina tokią ilgametę partnerystę.
  Įmonė aktyviai plėtoja ir savo kasdieniame darbe taiko naujausias turizmo tehnologijas, tokias kaip ekonomiškai naudingiausių bilietų ir viešbučių rezervavimo sistemas, savitarnos platformas verslui bei teikia išskirtines paslaugas, tarp kurių – ir 24/7 pagalbos linija verslo klientams. Įmonė yra Lietuvos turizmo asociacijos narė, nuo 1999 m. priklauso tarptautiniam kelionių organizavimo tinklui „Hogg Robinson Group“, bendradarbiauja su Tarptautine oro transporto asociacija (IATA).

  UAB „Zuja“

  Įmonės pavadinimas (UAB „Zuja“) kilęs nuo žodžio zuiti (zuja, zujo), judėti, nes jie judrūs, entuziastingi, aktyvūs, lankstūs ir patikimi. Zuja – vaikų darbdavys! Taip, įmonė “tiekia” darbo įrankius, nes juk vaikų pagrindinis darbas yra žaisti. Žaisdami vaikai mokosi, lavėja ir tobulėja. Geri žaislai ne tie kurie blizga ar yra reklamuojami, bet tie kurie ugdo ir padeda vaikams ruoštis suaugusiųjų gyvenimui! UAB „Zuja“ tikslai yra atstovauti įdomius ir išskirtinius žaislus, dirbti originaliai, kūrybingai ir aktyviai bei siekti abipusio naudingo bendradarbiavimo su klientais ir partneriais. UAB „Zuja“ yra oficialus prekinių ženklų – Plus Plus, Lottie, Arias, Bino, Caly, Pionierius, Q-Bricks, PlayMais, Comansi, Snails bei Juguetronica – atstovas Baltijos šalyse.

  UAB „AMG grupė“

  UAB „AMG grupė“ įkurta 2006 metais ir sėkmingai auganti reklamos gamybos įmonė, investuojanti į modernią gamybos įrangą. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – plataus formato spauda bei paslaugos skirtos vizualinei reklamai bei interjerui. Įmonė siūlo spausdinti ne tik standartinius gaminius, bet ir į skaitmeninę spaudą pažvelgti kitu kampu, suteikiant jai tūrį ir formą. Nebūtina gaminti daug, įmonė gali pagaminti ir vieną išskirtinį gaminį. UAB „AMG grupė“  kviečia  visus kuriančius ir ekspermentuojančius ar tiesiog ieškančius kaip kitaip apipavidalinti mus supantį pasaulį, nebijoti eksperimentuoti bei siūlo išreikšti savo mintis. UAB „AMG grupė“  pabandys jas ne tik įgyvendinti, bet ir suteikti praktiškumo, kad pagaminti baldai ar dekoruoti interjero elementai Jus džiugintų ne vienerius metus.

  UAB „White Line Styling“

  UAB „White Line Styling“ veikla – išorinės reklamos projektavimas ir gamyba, skaitmeninė plačiaformatė spauda, tiesioginė UV spauda ant kietų paviršių ir skaitmeninė spauda. UAB „White Line Styling“ reklamos gamyba yra jų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirba klientams su energija ir atsidavimu. Klientų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl įmonė garantuoja greitį ir kokybę, o jų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. UAB „White Line Styling“ tiki, kad įsiklausymas ir atvirumas padeda sukurti ilgalaikį ir patikimą bendradarbiavimą.

   

Skip to content