• Naujienos
 • RŪMŲ BENDRUOMENĖ AUGA – NARIAIS TAPO DAR 7 ĮMONĖS

  Rugsėjo 4 d. įvyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdis, kurio metu į narius nuspręsta priimti 7 įmones. Sveikiname naujus narius prisijungus prie rūmų bendruomenės ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB „Axioma Metering“

  Įmonė gamina šilumos, vandens ir nuotekų apskaitos prietaisus, duomenų iš apskaitos prietaisų surinkimo prietaisus ir sistemas. Apskaitos prietaisai yra kelių rūšių: mechaniniai, elektromagnetiniai ir ultragarsiniai. 1992 metais pirmieji Lietuvoje sukūrė ultragarsinį šilumos skaitiklį, bet tuo neapsiribojo – iki šiol nuolat juos tobulina ir siūlo vis naujų skirtingoms terpėms matuoti bei turi ne vieną ultragarsinio prietaiso patentą.

  Ultragarso metodas yra vienas iš greičiausiai besiplėtojančių metodų įvairiose srityse, nes juo galima pastebėti net menkiausius bet kokios sistemos pokyčius ir iškart į juos reaguoti. Tad, kaip ultragarsinių sistemų vystytojai, nuolat investuoja į mokslinius šios srities tyrimus. Dėl to užtikrina savo gaminamų skaitiklių pažangumą ir precizišką tikslumą. Įmonės kuriami ir gaminami skaitikliai skirti apskaitai pramonės, komerciniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose.

  UAB TRANSCOM WORLDWIDE VILNIUS

  Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 20-yje pasaulio šalių. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba daugiau nei 27 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę klientų patirtį kasdien.

  Akcinė bendrovė Audimas

  „Audimas“ – 1931  metais įkurtas lietuviškas prekės ženklas, aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Šiandien įmonė „Audimas“ didžiuojasi turėdama 11 nuosavų mažmeninės prekybos parduotuvių Lietuvoje ir 1 parduotuvę Latvijoje, 7 parduotuvių franšizių tinklą Lietuvoje, internetinę parduotuvę audimas.lt, didmeninę prekybą Lietuvoje ir užsienyje, dvi antrines įmone, po vieną Baltarusijoje ir Latvijoje bei du gamybos padalinius – Kaune ir Jonavoje.

  Kurdami naujas drabužių kolekcijas įmonė siekia, kad gaminiai atitiktų šiuolaikinio vartotojo keliamus reikalavimus: rūbai lengvai derinami tarpusavyje, pasiūti iš patvarios ir neglamžios medžiagos, pasižymintys sportinių drabužių funkcinėmis savybėmis, bet tuo pat metu išliktų patrauklūs ir stilingi. Gamyboje taiko inovatyvius technologinius sprendimus, kurie palengvina skubančio žmogaus gyvenimą bei suteikia drabužiui unikalumo ir kuria pridėtinę vertę. Drabužių funkcionalumui užtikrinti, naudoja pažangiausias audinių marginimo ar besiūles technologijas, kurios leidžia juos dėvėti įvairiomis sąlygomis. Siekiant aukščiausios kokybės, ypatingą dėmesį skiria gaminių medžiagoms: natūraliems ir funkcionaliems dirbtiniams pluoštams, inovatyviems audiniams. O svarbiausia – visi „Audimo“ gaminiai yra sukurti Lietuvoje.

  UAB PDGroup

  UAB PDGroup ėmėsi spręsti pažeidžiamiausių sektorių problemas ir rinkai pristatė naujas technologijas, skirtas  pramonei, transportui ir infrastruktūrai, paremtas geriausia pasaulyje pripažinta apsaugine danga. „Nanovere Technologies“ – pasaulinis lyderis, plėtojantis ir gaminantis pramonines nano struktūrines dangas su daugiafunkcėmis paviršiaus savybėmis, neturinčiomis analogų rinkoje. UAB PDGroup yra įgaliotas „Nanovere Technologies“ atstovas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

   UAB Sebina

  Įmonė užsiima krovinių sandėliavimo, krovos bei muitinės tarininkų paslaugų teikimu.

  Mažoji bendrija Transercomas

  Įmonė specializuojasi techninių vertimų srityje, verčia daugiau negu iš 100 užsienio kalbų. Įmonė taip pat teikia sinchroninio ir nuoseklaus vertimo paslaugas konferencijose, seminaruose ar kituose renginiuose. Patyrę techninių tekstų vertėjai, redaktoriai bei korektoriai, įvairiakalbiai gimtosios kalbos vertėjai, techninių sričių konsultantai dirbantys techninių vertimų centre TRANSERCOM siekia, kad vertimų kokybė atitiktų klientų lūkesčius, todėl darbe vadovaujasi vertimo paslaugų kokybės standartu EN15038.

  ES security, UAB

  Įmonė savo veiklą pradėjo 2011 metas, o jos teikiamų paslaugų spektras platus. Šalia pagrindinės veiklos – fizinės ir elektroninės apsaugos teikimo, įmonė teikia ir priešgaisrines sistemas vartus bei rampas. Įmonės tikslas – bendradarbiauti visose srityse, kad darbas būtų sklandus ir abi pusės būtų patenkintos. Pradėjus dirbti, įmonė klientui garantuoja 1 milijono eurų vertės civilinį draudimą ir prisiima visą objekto saugos atsakomybę. ES security yra pirmoji ir vienintelė apsaugos įmonė Lietuvoje, įsidiegusi specialiai jiems sukurtą elektroninę apsaugos darbuotojų patikrinimo sistemą.

Skip to content