• Rūmų atstovybių bendradarbiavimas tęsiasi

  Pirmasis kaimynų, Vilkaviškio ir Šakių atstovybių, susitikimas įvyko dar 2019 m. Zyplių dvare, Šakių rajone. Šiemet liepos 14 d. šakiečiai išsiruošė atsakomajam vizitui į Vilkaviškį.

  Turiningame susitikime dalyvavo ne tik pusė abiejų atstovybių narių, bet ir Vilkaviškio savivaldybės meras, administracijos direktorius ir direktoriaus pavaduotoja.

  Susitikimas prasidėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nario, UAB „Art Glacio“ patalpose. Įmonės vadovo Arūno Simučio ir iš Šakių kilusios technologės Brigitos Juodytės lydimi susidomėję dalyviai apžiūrėjo ledų gamybos, išpilstymo, pakavimo  procesą, naują sandėlį- šaldiklį. Pokalbyje prie degustuojamų Art Glacio „šiltų“ ledų ir Cooffe Cruise kavos (UAB „EMIVA“), savivaldybės vadovai pasidalino verslo aplinkos vizijomis, Vilkaviškio autobusų stoties projekto problemomis ir džiaugsmais.

  Iš modernios ledų gamybos įmonės visi susitikimo dalyviai pasuko į miesto centrą, kur puikuojasi naujutėlaitė autobusų stotis. Joje dera tiek viešojo susisiekimo paslauga, tiek kiti verslai. Ypač vilkaviškiečiai ir miesto svečiai džiaugiasi parduotuve, kurioje gali įsigyti Vilkaviškio rajone sukurtų produktų. Baigiamasis akcentas stotyje – būsima stilizuoto gelžbetoninio medžio skulptūra, prie kurios atsiradimo jau kviečiami prisidėti visi, norintys išvysti išbaigtą Vilkaviškio autobusų stoties kompleksą.

  Kaimyniškas vizitas baigėsi Paežerių  prieplaukoje, kur buriuotojų klubo nariai dviem burlaiviais išplukdė susitikimo dalyvius susipažinti su puikiu ežeru ir jo pakrančių erdvėmis, kuriose norintys dar tikrai gali rasti vietos turizmo investicijoms.

   

Skip to content