• Rūmų atstovai Vyriausybėje dalyvavo pasitarime verslo gaivinimo klausimais

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius birželio 1 d. LR Vyriausybėje dalyvavo pasitarime verslo gaivinimo klausimais su Vyriausybės bei Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovais.

    Esame darbo grupės valstybės lygio ekstremaliosios situacijos priemonių taikymo verslui klausimams koordinuoti nariai todėl šiuo laikotarpiu itin aktyviai dalyvaujame šios darbo grupės ir kitose, su verslo atstovavimu bei ekonomikos gaivinimu susijusiose, veiklose.

    Pirmadienį vykusiame susitikime dalyvavo darbo grupės valstybės lygio ekstremaliosios situacijos priemonių taikymo verslui klausimams koordinuoti vadovas, Vyriausybės vicekancleris Lukas Savickas, Ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis, Ministro pirmininko patarėjai, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius ir kitų verslo asociacijų vadovai.

    Pasitarimo metu, ruošiant naują paramos priemonę pandemijos ir paskelbto karantino metu itin nukentėjusiam turizmo sektoriui, buvo teikiami nauji siūlymai, kaip padėti šiam verslo sektoriui bei visai Lietuvos ekonomikai.

Skip to content