• Profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimas vystant socialinį dialogą

  Šiuo metu Valstybinės darbo inspekcijos užsakymu viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Synopticom“ vykdo apklausą, kuri yra projekto „Profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimo modelis vystant socialinį dialogą“ dalis.

  Projekto tikslas – skatinti profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimą vystant socialinį dialogą bei stebėti socialinio dialogo Lietuvoje situaciją ir pateikti rezultatų vertinimą šalies mastu. Tyrime dalyvauti atrinktos skirtingos tikslinės grupės – gyventojai, verslo įmonės, verslo asociacijos bei profesinės sąjungos.

  Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Synopticom“ prašo Jūsų atsakyti į keletą klausimų šia tema. Apklausos pildymas užtruks apie 5 minutes.

  Apklausą galite užpildyti Jums patogiu metu. Norėdami pradėti apklausą, spustelėkite šią nuorodą: https://tyrimai.synopticom.com/psurveys/index.php?sid=29418&lang=lt

   

  Apklausą vykdanti bendrovė garantuoja visišką Jūsų atsakymų anonimiškumą – visi duomenys bus analizuojami tik apibendrintai. Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą!

  Jei norite daugiau informacijos apie tyrimo vykdymą, galite kreiptis šiuo el. paštu info@synopticom.com ar telefonu +370 625 00355.

Skip to content