• Prisidėkite prie moksleivių karjeros ugdymo priimdami juos vasaros sezono praktikai

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Lietuvos moksleivių sąjunga, kviečia įmones priimti moksleivius vasaros sezono praktikai.

    Lietuvos moksleivių sąjunga (toliau – LMS) – vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei mokinių savivaldas vienijanti organizacija – savo veiklą vykdanti 37 šalies savivaldybėse, kuriose veikiantys padaliniai vienija beveik 600 mokinių savivaldų.

    Viena iš LMS prioritetinių darbo sričių yra karjeros ugdymo gerinimas. Apklausų bei diskusijų su moksleiviais metu buvo pastebėta, kad jiems trūksta praktinių įgūdžių, kurie padėtų ateityje pasirinkti studijų kryptį. Moksleiviams išreiškus poreikį didesnei informacijos sklaidai dėl praktikos atlikimo vietų, LMS inicijuoja savo puslapio (www.moksleiviai.lt., kurio pusmečio naudotojų skaičius siekia beveik 24 000) naujos skilties kūrimą. Skiltyje yra planuojama sudaryti atskirą sąrašą įmonių, su kuriomis sukontaktavę moksleiviai galėtų atlikti praktiką jose. Kviečiame registruotis, teikti galimas praktikos vietas, kurios bus talpinamos moksleiviai.lt puslapio naujai kuriamoje karjeros ugdymo skiltyje ir suteikti moksleiviams dar daugiau galimybių pažinti ir „pasimatuoti“ profesijas. Kontaktinius duomenis pateikite čia.

    Kilus klausimams galite kreiptis į Lietuvos moksleivių sąjungos jaunimo politikos koordinatorę Gretą Andriuškevičiūtę tel. +370 657 12755 arba el. paštu greta.andriuskeviciute@moksleiviai.lt

Skip to content