• Naujienos
  • Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pakvietė Prienų krašto verslininkus į susitikimą

    Spalio 25 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pakvietė Prienų krašto verslininkus į susitikimą, kurio metu buvo aptartos verslo aktualijos, iniciatyvos, tolimesnio bendradarbiavimo galimybės, savivaldybės investiciniai projektai, planai bei savivaldybės ir verslo idėjos, kaip gražinti ir puoselėti Prienų kraštą.

    Prienų krašto verslo bendruomenės atstovams buvo išsamiau pristatyti šiuo metu savivaldybės įgyvendinami infrastruktūriniai projektai. Taip pat meras Alvydas Vaicekauskas pasidalino planais bei tikslais ir naujajame investiciniame laikotarpyje visą dėmesį telkti į infrastruktūrą ir įvairių paslaugų gerinimą: plėsti pėsčiųjų ir dviračių takus, tvarkyti sklypus, skirtus verslui ir rekreacijai, gerinti švietimo, sveikatos priežiūros, socialinę aplinką, tobulinti gydymo įstaigų tinklą, plėsti paslaugas į namus, vykdyti vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtrą visame rajone, remontuoti ir asfaltuoti kelius, bendradarbiaujant su ESO įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles, įgyvendinti kitas idėjas.

    Susitikime paliestos ir kitos temos. Vyriausioji architektė D. Joneliūnienė supažindino su formuojamais valstybinės žemės sklypais, tinkamais verslui vystyti. Pasak architektės, šalia Pramonės g. pradėti formuoti sklypai apie 11 ha žemės plote, prie Nemuno (Dvariuko mikrorajone) – 130 ha, šiose erdvėse planuojama įrengti takus, valčių nuleidimo vietą, kitą infrastruktūrą sportui ir laisvalaikiui. Mero pavaduotoja L. Jakinevičienė pristatė Smulkiojo ir vidutinio verslo paramos programą ir kvietė pasinaudoti galimybėmis gauti nors ir nedidelę, tačiau labai svarbią paramą verslo pradžiai, naujų darbo vietų kūrimui.

    Savivaldybės meras ir kiti vadovai dėkojo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybei, jos vadovei Linai Dužinskienei ir kitiems verslininkams už iniciatyvą padovanoti Prienų miestui laikrodį, taip pat už susitikimą bei naudingą diskusiją, kvietė ir toliau bendradarbiauti, dalintis pastebėjimais, mintimis, siūlyti Prienų krašto gražinimo, puoselėjimo ir populiarinimo idėjas.

Skip to content