• Prienų miesto gyventojų verslumo įgūdžių ugdymas ir tobulinimas

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybė baigė įgyvendinti Prienų miesto Vietos veiklos grupės projektą „Prienų miesto gyventojų verslumo įgūdžių ugdymas ir tobulinimas, skatinant kurti smulkųjį verslą bei steigti naujas darbo vietas“ (projekto Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-18-0011).

    Projekto tikslas – užtikrinti reikiamą pagalbą Prienų miesto gyventojams verslo ir savanoriškos veiklos kūrimo ir plėtojimo procese.

    Projekte dalyvavo 12 asmenų. Mokymus vedė savo sričių ekspertai, verslininkai, socialinio verslo atstovai. Aktyviai savo patirtimi dalinosi tokios įmonės, kaip: UAB „Aurita“, UAB „Ekofrisa“, VšĮ „Galimybių dirbtuvės“, VšĮ „Baltijos gidas“ ir kt. Projekto mokymų temos buvo nuo idėjos iki idėjos įgyvendinimo, komunikacijos, lėšų pritraukimo.

    „Džiaugiamės, kad pavyko įveikti pandeminę situaciją kartu su projekto dalyviais, nes dalį veiklų teko kelti į nuotolį. Verslo atstovai noriai dalinosi savo patirtimi su projekto dalyviais, nes ne tik teorija, bet ir konkretūs žmonės su savo gyvenimiška patirtimi gali įkvėpti žmones nebijoti ir imtis iniciatyvos, kurti savo verslą“ – kalbėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybės narystės koordinatorė ir šio projekto vadovė Roberta Ažukaitė.

Skip to content