• Priemonė „Kūrybiniai čekiai COVID-19“

    Pirmąjį šių metų ketvirtį planuojama skelbti kvietimą priemonei „Kūrybiniai čekiai COVID-19“. Tai naujas daugeliui, ko gero, žinomos priemonės „Dizainas LT“ atitikmuo. Investicijos pagal šią priemonę – tai galimybė toliau stiprinti rinkodaros gebėjimus mokslo ir verslo kontekste, įtraukti kūrybines idėjas į verslo problemų sprendimą. Į dizainą orientuota priemonė, kurios kvietimo biudžetas 7 mln. Eur, padės bendrovėms kurti originalius produktų sprendinius ir juos įdiegti.

    Remiama veikla – originalių produktų sprendimų (netechnologinių inovacijų) sukūrimas ir diegimas.

    Galimi pareiškėjai – labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (toliau – MVĮ). Įmonė turi būti veikianti ne trumpiau kaip vienerius metus, o jos pačios pagamintos produkcijos vidutinės metinės pardavimo pajamos per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo arba pajamos per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos (jeigu MVĮ įregistruota mažiau nei prieš 3 pastaruosius finansinius metus) yra ne mažesnės kaip 50 000 Eur.

    Daugiau informacijos apie planuojamą kvietimą rasite ČIA.

    Kviečiame narius ir kitas įmones plėsti savo verslo galimybes ir teikti paraiškas. Jeigu Jus domina finansavimo galimybės, verslo plėtra ir partnerių paieška, kviečiame kreiptis į Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovę Agnę Jaraitę, agne.jaraite@chamber.lt, +370 623 73520

Skip to content