• Naujienos
 • Priemonė „E-verslo modelis COVID-19“

  Pirmąjį šių metų ketvirtį planuojama skelbti kvietimą priemonei „E-verslo modelis COVID-19“. Tai išskirtinė galimybė mažoms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms įsidiegti IT sprendimus veiklos procesų skaitmenizavimui bei gauti iki 95 % siekiantį finansavimą.

  Priemonės tikslas: paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones skaitmenizuoti verslą ir jį efektyviau plėtoti internete; išlaikyti/kurti darbo vietas; optimizuoti darbo kaštus.

  Paramos dydis vienai įmonei: 35 000 – 50 000 EUR

  Remiama veikla – e-verslo modelių diegimas, persiorientuojant į procesų ir produktų (gaminamų gaminių ir (ar) teikiamų paslaugų) skaitmeninimą, labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (toliau – MVĮ) produktų elektroninę prekybą ir pristatymą:

  • nuotolinių darbo vietų sprendimų diegimas;
  • e-pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas.

   

  Galimi pareiškėjai – labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (toliau – MVĮ). Įmonė turi būti veikianti ne trumpiau kaip vienerius metus ir jos vidutinės pačios MVĮ pagamintos produkcijos metinės pajamos per pastaruosius 3 finansinius metus arba per laiką nuo MVĮ įregistravimo dienos (jeigu MVĮ įregistruota mažiau nei prieš 3 pastaruosius finansinius metus) yra ne mažesnės kaip 50 000 Eur.

  Paramos gavėjas įsipareigoja, kad jo pajamų pokytis, apskaičiuojamas kaip skirtumas tarp pajamų per 1 metus po projekto finansavimo pabaigos ir pajamų paraiškos pateikimo metais (2020 m.), yra ne mažesnis negu 20 procentų arba ne mažesnis negu prašomo finansavimo suma.

  Daugiau informacijos apie planuojamą kvietimą rasite ČIA.

  Kviečiame narius ir kitas įmones plėsti savo verslo galimybes ir teikti paraiškas. Jeigu Jus domina finansavimo galimybės, verslo plėtra ir partnerių paieška, kviečiame kreiptis į Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovę Agnę Jaraitę, agne.jaraite@chamber.lt, +370 623 73520

Skip to content