• Prastęstas konkurso „Sukurta Kauno rajone“ paraiškų teikimo terminas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe skelbia konkursą „Sukurta Kauno rajone“. Pratęsus paraiškų teikimo terminą visos rajone registruotos ir veikiančios įmonės yra kviečiamos dalyvauti ir iki lapkričio 12 d.  teikti paraiškas – gaminio ar paslaugos aprašymus.

  Šio konkurso tikslas – paskatinti Kauno rajono įmones kurti inovatyvius, aukštos kokybės ir draugiškus aplinkai produktus, kurie galėtų lygiaverčiai konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose.

  Siekiant suteikti galimybę visoms įmonėms dalyvauti ir laimėti konkursą, įmonės jau antrus metus bus vertinamos suskirsčius jas į tris grupes pagal įmonių dydžius. Nugalėtojai bus renkami kiekvienoje grupėje.

  Gaminius/paslaugas vertins komisija, sudaryta iš Kauno rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovų, pagal produkto išskirtinumo, kokybės, pasiekimų ir įvertinimų, draugiškumo aplinkai ir konkurencingumo kriterijus.

   

   

  Dalyvauti konkurse itin paprasta:

  1. Užpildykite dalyvio anketą;
  2. Pridėkite gaminio pavyzdį, jeigu nėra galimybės – nuotrauką, video ar  aprašymą;
  3. Pateikite užpildytą anketą su priedais iki 2021 m. lapkričio 12 d. el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt arba adresu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g.43-1, Kaunas

   

  Laukiame Jūsų užpildytų paraiškų iki 2021 m. lapkričio 12 d.

  Informacija ir pagalba pildant paraišką el. p. vera.mileikiene@chamber.lt  arba tel. 8 615 14483.

   

  Dokumentai:

  Sukurta Kauno rajone_NUOSTATAI

  Sukurta Kauno rajone Anketa (1 priedas)

Skip to content