• Naujienos
 • Pirmoji klubų savaitė rūmuose

  Atidarydamas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų KLUBŲ SAVAITĘ rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sakė: „Jūs esate bendruomenė, kuria didžiuojamės. Jūs, savo veiklomis, prisidedate prie Rūmų, kaip stiprios, verslą telkiančios bei jam atstovaujančios organizacijos kūrimo ir palaikymo. Nuostabu, kiek daug potencialo ir kompetencijų turi kiekvienas iš klubų, o klubų veikla kiekvienais metais vis plečiasi ir išauga iki tarptautinių renginių, misijų ir konferencijų organizavimo.“

  Prieš metus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizavo klubų renginį. Renginio tikslas buvo pristatyti rūmuose veikiančius klubus, skatinti tarpklubinį bendradarbiavimą ir į skirtingų klubų veiklą įtraukti kuo daugiau narių. Renginyje dalyvių aktyvumas džiugino – mintimis ir istorijomis apie klubus bei klubuose nuveiktais darbais dalinosi daugiau nei šimtas dalyvių.

  Dėl susiklosčiusios situacijos šiemet nebuvo galima surengti antro tokio renginio, todėl kilo idėja organizuoti  KLUBŲ SAVAITĘ ir rūmų narius pakviesti net į keturis puikius renginius. Visą savaitę vyko virtualūs renginiai ir susitikimai su klubų nariais. Pranešimus renginiuose skaitė ir savo kompetencija dalinosi klubų nariai.

  Prieš aštuonioliką metų, vedini noro pasidalinti profesinėmis žiniomis ir patirtimi, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai susibūrė į pirmąjį Rūmų bendruomenės klubą. Poreikis bendrauti profesinėmis temomis bei dalintis aktualia informacija, rūmų klubų skaičių išaugino iki dešimties. Esame vieninteliai rūmai Lietuvoje, turintys net dešimt išskirtinių klubų, kuriuose savo sričių profesionalai ne tik bendrauja, dalijasi patirtimis, susitinka su įdomiais žmonėmis, bet ir atranda bendradarbiavimo galimybes.

  INNO klubo vadovas Tauras Plungė, UAB „KIKA GROUP“ įkūrėjas ir bendrasavininkas skaitė pranešimą „Kurk rytojų šiandien“. Pranešimo metu buvo pateikti realūs patirties pavyzdžius, kaip ekonomika ir verslas pasikeitė per pastaruosius metus. Aptarta kokią įtaką tam turėjo pirmoji ir, jau dabar, antroji Covid-19 banga, kaip pasikeitė vartotojų, pirkėjų lūkesčiai, kaip prie to prisitaikė verslas susijęs su augintinių priežiūra. Kas padeda išgyventi besikeičiančioje rinkoje bei kokie sprendimai šiai dienai tapo svarbūs ir kodėl jie yra kitokie nei buvo iki pandemijos.

  Teisininkų klubo vadovė Ieva Smetonaitė, UAB Kontraktas direktorė, teisininkė – praktikė, turinti daugiau nei 10 metų teisinio darbo, bei darbo su skolininkais patirties skaitė pranešimą tema „Skolų valdymas“. Tema buvo skirta įmonių organizacijų vadovams, finansininkams, darbuotojams prisiliečiantiems prie klientų paieškos, pardavimų, administravimo ir finansų procesų. Pranešimo metu pateikti realūs pavyzdžiai ir tikra praktika paremta informacija. Ievos patirtis bei vadovavimas skolų išieškojimo bendrovei, leido pasidalinti išmoktomis geromis ir blogomis pamokomis, kaip suvaldyti skolas.

  Apie Verslo moterų tinklą bei bendruomenės ir bendrystės įtaka verslams mintimis dalijosi Verslo moterų tinklo vadovė Saulė Motiejūnienė, UAB „Linolitas“ direktorė. Tinklo narės taip pat pasidalijo patirtimi ir bendrystės verte.

  Kauno finansininkų klubo vadovas Mindaugas Bičkauskas, banko CITADELE Kauno skyriaus vadovas skaitė pranešimą „Rizikos vertinimas. Pradžia ir pabaiga“ apie rizikos identifikaciją ir jos valdymą teikiant bankines paslaugas verslo klientams.

  Eksportuotojų klubo narys, UAB „KIKA GROUP“ Eksporto vadovas Paulius Ausmanas skaitė pranešimą tema „Standartinis verslo modelis prie „new normal““. Pranešimas buvo apie tai ar toks verslo modelis egzistuoja, kokios pasaulio verslo tendencijos šiai dienai bei apie kitokį požiūrį į verslo modelius ir unikalų Korėjos verslo atvejį.

  Kauno personalo vadovų klubo valdybos narė Giedrė Žigavičiūtė, UAB „Nordnet“ personalo skyriaus vadovė pranešime „Darbuotojų išlaikymas šiandieninėje rinkoje: technologijos ir žmogiškumas“  kalbėjo apie šiandieninę rinkos situaciją, naujų technologijų amžiaus įtaką darbdaviams, pareigybių ir funkcijų transformaciją, darbuotojų motyvacines priemones ir žmogiškumo įtaką įmonės veiklai.

  Mantas Agentas,  UAB „Mantinga” gen. direktorius ir valdybos narys, Kauno PPAR tarybos narys, Verslo vadovų klubo valdybos narys, YPO (angl. Young Presidents Organization) narys visus dalyvius itin sudomino savo pranešimu „2020-ieji – iššūkis verslo sektoriui. UAB „Mantinga“ praktinė patirtis“. Už UAB „Mantinga“ vairo – jaunas vadovas. Pasaulinė pandemija – nemenkas iššūkis net didelę patirtį turinčiam vadovui. pranešime kalbėta apie tai, kaip sekėsi suvaldyti pandemiją ir kokie iššūkiai laukė verslo įmonės?

  Šiandien beveik nerasime įmonės ar veiklos kurios nėra internetinėje erdvėje. Pandemijos laikotarpiu tai tapo ko ne vieninteliu saugiu kanalu, todėl Marketingo vadovų klubo narys Simonas Naudžius, skaitmeninio marketingo agentūros „Rocket Science Baltics“ bendraįkūrėjas ir projektų vadovas skaitė pranešimą apie elektroninį marketingą.

   

Skip to content