• Pirmasis Vilkaviškio verslo forumas

    Vilkaviškyje įvyko pirmasis Vilkaviškio verslo forumas. Lapkričio 7 dieną vykęs renginys skirtas aptarti verslo plėtros galimybes pasienio regione ir Verslo dienai paminėti.

    Po sveikinimo žodžių Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės narystės koordinatorius ir VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Vitas Girdauskas apžvelgė Vilkaviškio rajono verslo situaciją. Suvalkų pavieto seniūnas Witold Kowalevski pristatė Verslo plėtros perspektyvas Lenkijos pasienio regione.

    Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Ekonominės valdysenos pareigūnas Jonas Rasimas skaitė pranešimą tema „ES ateities biudžetas: regionų plėtra ir sanglaudos politika po 2020 metų“. Geruosius pavyzdžius ir gerovės rodiklių svarbą šalių pažangai pristatė Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto narė Daiva Kvedaraitė.

    Forumo metu pagerbti ir Vilkaviškio rajono verslininkai. Septyni nominacijų steigėjai apdovanojo labiausiai Vilkaviškio kraštui nusipelniusius verslininkus. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius už patikimą verslą apdovanojo UAB „Teivida“, o už verslo plėtrą pasienyje įteikė apdovanojimą Leono Kudirkos įmonei kavinei „ROBEDA“.

    Po oficialios renginio dalies forumo dalyviai prie kavos puodelio bendravo ir aptarė Vilkaviškio rajono verslo perspektyvas ir galimybes.

Skip to content