• Pirmasis KPPAR verslo kontaktų rytas Kėdainiuose

    Spalio 8  dieną, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – KPPAR) Kėdainių filialas surengė pirmąjį Verslo kontaktų rytą Kėdainiuose. KPPAR Kėdainių filialo nariai kiekvieną mėnesį renkasi į susirinkimus,
    diskutuoja aktualiais klausimais, kviečia svečius, tačiau verslo kontaktų rytas Kėdainiuose, buvo pirmasis tokio formato susitikimas. Į renginį kviečiami ir laukiami buvo visų KPPAR nariai, bei svečiai.

    Susitikimo metu KPPAR Verslo skyriaus vadovė Vera Mileikienė pristatė rūmų veiklą, o narystės koordinatorė Andrėja Starkutė – rūmų narių patogumui sukurtą įrankį „Nario zona“ ir šio įrankio privalumus.

    Į kontaktų rytą atvyko esami filialo nariai bei prisijungė naujai įstoję : UAB „Dentera“ ir Dalios Kupčinskienės stomatologijos kabinetas. Abi įmonės verčiasi odontologijos paslaugomis. Verslo kontaktų ryte svečiavosi KPPAR narys UAB „Autobrava Motors“. Įmonės Specialiųjų projektų vadovė Rugilė Žižniauskaitė pristatė įmonės atstovaujamus automobilių gamintojus, tokius kaip JEEP, Alfa Romeo ir Fiat. Verslo kontaktų ryto dalyviai galėjo plačiau susipažinti ir praktiškai išbandyti automobilį ALFA ROMEO „Stelvio“ – tai vienas praktiškiausių, sportiškumu pasižyminčių visureigių. Daugiau apie automobilį galite sužinoti čia.

    Apie kitus Verslo kontaktų rytus Kėdainiuose paskelbsime mūsų tinklalapyje, todėl kviečiame sekti informaciją.

Skip to content