• Naujienos
 • Pirmasis JAE-Lietuvos verslo tarybos susitikimas

  Net 23 įmonių atstovai iš visos Lietuvos, turintys verslo interesų Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) rinkoje, susirinko į pirmąjį JAE-Lietuvos verslo tarybos susitikimą. Susitikimo metu buvo pristatyta dvišalė Verslo tarybos teigimo sutartis, pasirašyta tarp Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) ir Jungtinių Arabų Emyratų prekybos ir pramonės rūmų federacijos, sutartyje numatyti Verslo tarybos tikslai, uždaviniai bei įsipareigojimai. Įmonių atstovai prisistatė, išsakė savo interesus JAE rinkoje bei diskutavo dėl konkrečių Verslo tarybos veiklų. Išskirta, kad Verslo tarybos funkcijos turėtų apimti:

  • pagalbą verslui geriau suprasti JAE rinką ir atsirinkti tinkamus patikimus kontaktus;
  • naujausios rinkos ekonominės ir investicines informacijos bei informacijos apie pokyčius skleidimą;
  • Lietuvos žinomumo didinimą JAE ir JAE žinomumo didinimą Lietuvoje;
  • verslo kontaktų paiešką pagal konkrečias įmonių užklausas;
  • tikslinės informacijos dėl skirtingiems produktams reikalingų sertifikatų/ leidimų/ licencijų teikimą ir nukreipimą į kompetentingas institucijas JAE;
  • dvišalių forumų/ verslo misijų/ verslo kontaktų renginių organizavimą.

  Susitikimo metu nutarta spalio pirmąją savaitę (greičiausiai spalio 5 d., tad labai kviečiame REZERVUOTI šią datą) organizuoti sekantį Verslo tarybos susitikimą, kurio metu iš Verslo tarybos narių bus renkamas Pirmininkas ir du pavaduotojai bei tvirtinamas Verslo tarybos reglamentas. Iki to laiko, labai kviečiame visus besidominčius JAE rinka ir norinčius tapti Verslo tarybos dalimi, užpildyti narystės anketą ir atsiųsti ją paskirtam Sekretoriatui (agne.joneikiene@chamber.lt).

  Visi kartu sukurkime stiprią ir veiklią Verslo tarybą!

  Paskirto Sekretoriato kontaktai: Agnė Joneikienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė (agne.joneikiene@chamber.lt; +37062373520)

  Šių metų gegužės 4 dieną Šardžoje (JAE) buvo pasirašyta Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) – Lietuvos verslo tarybos steigimo sutartis tarp Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) ir Jungtinių Arabų Emyratų prekybos ir pramonės rūmų federacijos. Verslo tarybos tikslas – stiprinti dvišalius ekonominius santykius, auginti investicijų srautą tarp abiejų šalių, kurti glaudesnius tarpusavio prekybinius ryšius, organizuojant vizitus ir teikiant paramą Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų įmonėms, ypač prekybos ir pramonės sektoriuose. Verslo taryba atveria galimybes kreiptis, inicijuoti, siūlyti ir būti labiau matomiems bei girdimiems Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tačiau kaip praktiškai tai įgyvendinsime priklauso nuo verslų įsitraukimo. Tad labai kviečiame būti aktyviais!

Skip to content